| giulya85 a întrebat:

Va place ca fetele sa aiba simtul umorului?

Răspuns Câştigător
| AllenTJ a răspuns:

De ce nu, dar sa nu treaca peste limita penibilului deoarece este aiurea, eu cred intr-o relatie ca barbatu sa aiba mai mult simtul umorului eu asa gandesc

27 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Cu siguranta, ca le placetongue

lolita
| lolita a răspuns:

Tukhey23 pai ce sa zic nici romanii nu sunt mai prejos.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Iata o mostra de intrebare retorica! Evident ca un om, fie fata, ori baiat, este cu atat mai iubit, apreciat, remarcat, etc. cu cat are un simt al umorului mai dezvoltat. Alaturi de oameni care nu au acest simt este extrem de greu sa poti sta. Referitor la contrele voastre "prietenesti", consider ca peste tot in lume gasesti oameni inzestrati cu simtul umorului; in Romania cu atat mai mult, cred ca de la noi a plecat expresia "haz de necaz".

| Ben. a răspuns:

Sigur

| anonim a răspuns:

In general imi plac persoanele cu simtul umorului.

| cristi a răspuns:

Da, si sa-l aibe din plinwinking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Obligatoriu! Sine qua non!

| tukhey23 a răspuns:

Ma faci sa rad giulya, sincer. Ce fete in romania, au simtul umoruluii? Eu nu imi amintesc. rar daca gasesti una cu simtul umorului.
P. s. eu ma orientez, la domnisoarele de dincolo de granitzahee hee

| tukhey23 a răspuns:

@bibitza:e drum lung, pana in egipt scuze. romania, totusihee hee.
Dar de unde stii tu, ca sunt fete '' cu simtul'' umorului acolo? In romania se gasesc mai greu... domnisoarehee hee

| tukhey23 a răspuns:

MoonY:pai cele de dincolo, de granita... nu te curata de bani, ca cele din Romania.Si sincer cele de acolo, nu insala ca romancele, si da sunt mai bune la pat, munca, facut bani... la toatehee hee.
si nu sunt romance

| tukhey23 a răspuns:

Bibitza:te cred, dar raman la ideea mea:cele de dincolo, sunt mai bune. la toatehee hee

| tukhey23 a răspuns:

Bibitza:se pare ca cora, rade in hohote, ma intreb de ce? Dar in fine... da eu stiu mai bine.Depinde cum gandesti tu, si cum gandesc eu... e o diferenta. Dar totusi in romania nu sunt fete cu simtul umoruluihee hee

| sese a răspuns:

O DA!

| moonY a răspuns:

De ce "de dincolo de granita", tukhey. le asculti si razi.pentru ca nu intelegi ce spun?

| mircea a răspuns:

Enorm!

| andi a răspuns:

Da, tot timpu in afara de momentele in care facem sex sau dragoste...stiti de ce...

| bibitza a răspuns:

Tukhey23 vino in Alexandria sa vezi fete cu simtu' umoruluiwinking.

mie imi plac oamenii cu simtul umoruluibatting eyelashes

| bibitza a răspuns:

Pai din Alexandria sunt eu si stiu cateva fete care chiar au simtul umorului... unele mai vulgar de dar tot simtul umorului se numeste :p.

| bibitza a răspuns:

Tu stii mai bine tukhey23winking

| bibitza a răspuns:

Eu ma consider o fata cu simtul umorului tongue
cora probabil ne arata ca are simtul umorului sau... pur si simplu rade de noi laughing

| sorana_1576 a răspuns:

Imi place si fetele si baietii sa aiba simtul umorului, deoarece omul care nu stie sa rida si sa glumeasca, e un om terminat

| Lorenada a răspuns:

Da, deoarece pentru a inveseli pe ceilalti, dar, sa nu glumeasca in toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acesta este unul din calitățile pe care un bărbat îl caută la o femeie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu prea exagerat ca apoi in loc de mancare iti da glume fripte si acre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta
cred ca este un mare atu... dar din pacate pentru unele fete, nu este suficient. mai sunt necesare si multe alte calitati