| bb_5971 a întrebat:

Intrebare pentru fete:daca un barbat insurat s-ar uita insistent la voi iar voi v-ati dat seama ca ar vrea ceva cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Cred ca as ridica spranceana si l'as intreba daca a pierdut cevahee hee

adica sigur i'as spune ceva sa ii atarag atentia si sa isi aduca aminte ca in primul rand e insurat...imi displac total genul asta de persoane, chiar daca sunt tineri, au o sotie acasa dupa care sa se uitehee hee

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mi s-a intamplat. Pur si simpl, cand trecea pe langa mine ma uitam in alta directie sau treceam pe partea cealalta a drumului!

Simplu: indiferenta!

| Luori a răspuns:

Dintr-o privire il lamuresc.
Poate vrea sa auda asta si sotia lui.

| Luori a răspuns:

Revin. Daca il ignor, o sa faca asta unei alte fete care probabil o sa ii cada in placa.
Atunci, de ce sa nu il fac cu ou si otet, poate asa se va cuminti pentru tot restul vietii, cand vine vorba de a-si insela sotia?

| Emeraude a răspuns:

L-as ignora efectiv daca e vorba de o simpla privire, stii si tu vorba aia: "ochii vad, inima cere", e ok daca nu se intrec anumite limite de bun simt. Nu e nevoie sa faci mare caz dintr-o simpla privire atintita asupra ta, i-ai putea face rau in casnicie.
In schimb, daca e vorba de vreun psihopat insistent, as intreba-o pe sotia lui (in caz ca e de fata) cum poate trai cu un asemenea om, daca i-a facut analize inainte sa-l ia laughing.

| Stefania a răspuns:

Il ignor pentru ca nu vreau sa aiba niste probleme in familie din cauza mea.Pt ca stiu cum e happy kiss

| deea40 a răspuns:

Nu il bag in seama. iar daca el se baga cu mine in seama i zic verde in fatyza vedeti de sotzia ta.

| deea40 a răspuns:

Daca nu inceteaza. i zic la sotzia lui poate atunci se potoleste.
sper ca te-am ajutat

| byoana a răspuns:

Buna suntem in acceeasi situatie si eu a probleme de genul asta cu un barbat pai eu decate ori vad ca nu isi mai ia privirea de la mine intorc privirea si nu-l bag inseama si am grije sa nu raman nici o data singura cu el.
bafta!
te-am pupat!

| Cătălina_6063 a răspuns:

Sincer mi s-a intamplat asta si nu mi-am batut capu sau nu i-am dat atentie mai ales ca avea si un bebe

| ROCIO a răspuns:

Nu ii dau nici o importanta, ca si cum nici nu l-as vedea!

| adina3r a răspuns:

Las ignora total! big grin