| angelica02 a întrebat:

Buna,as vrea sa imi dati si mie cateva sfaturi va rog:deci m-am indragostit de un barbat care e insurat si pe deasupra e si preot dar numai pot de dorul lui dar nu am curajul sa ii spun,si sa il intreb ce sa fac,dar si el ma priveste mereu si cateodata insistent se uita la mine,si eu nu stiu ce sa mai cred, stiu ca nu e bine nici de mine am incercat si mi-am facut si prieten de varsta mea doar ca il uit dar nu am putut si am renuntat, si tot il iubesc ce sa fac fara jigniri ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| Melonnn a răspuns:

Buna, lasand la o parte faptul ca e preot si e pacat si aberatii de genul, daca e ceea ce vrei sa faci..pai vorbeste cu el.

Imbratiseaza-l! esti trista si mergi sa vorbesti cu el.

Vezi filmul pasarea spin. o sa-ti placa. dar e lung!

4 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Lasa-l! Daca era vorba de altu, poate aveai sanse sa se uite la tine, dar ca amanta in principiu. E popa, nu-i complica viata. Daca s-ar afla ca il placi, lumea ar da frau liber la barfe si ii strici linistea omului.

Unde pune popa mana, iarta si Dumnezeu!

| Floricikmov a răspuns:

Parerea mea este sa renunti te risti prea mult sa te aventurezi intr-o astfel de relatie mai ales ca este casatorit. O zi frumoasa!

| Torres92 a răspuns:

As vrea sa pot intelege femeile, dar mi-e greu cateodata...
Cu un POPA mai fata, te ai scrintit la cap

O sa vrei sa faci sex, si el te trimite sa te rogi laughing)

| xCarly a răspuns:

Renunță! Nu cred ca vrei sa te complici cu un astfel de barbat care nu cred ca ar avea ganduri serioase cu o copilă! Numai bine!