| Puf a întrebat:

Hei, o intrebare pentru baieti, cum va dati seama ca o fata va place? Iar atunci cand va dati seama, cum reactionati? Multumesc :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai, atunci cand o fata te place, se poate uita mai mult la tine sau are intentia de a te privi in ochi, incearca sa se bage in vorba cu tine...are tot timpul instinctul de a se uita de tine atunci cand dispari...Si ar mai fi atunci cand mereu cand vine cu prietenele (ca un mod de acoperire laughing
Fetele isi manifesta sentimentele in diferite moduri, fiecare fata fiind diferita in felu ei Singurul lucru ce se manifesta la majoritatea fetelor in acelasi fel este gelozia, atunci cand te place cu adevarat vrea sa fi numai al ei si gaseste motive de gelozie din multe lucruri Asta este un semn destul de vizibil indiferent daca te pricepi sau nu in ale dragostei. Un alt rol determinant il are privirea... ochii ei iti pot spune multe lucruri, este intr-adevar greu de citit in ochii unei persoane, dar ochii nu mint niciodatawinking. unele fete devin agitate in preajma baietilor de care le place si vb numai prosti si lucruri aberante, de aceea trebuie sa si vezi cu ce timp de fata stai de vorba, fiindk la unele regulile generale nu se aplica, avand un mod de manifestare al sentimentelor cam ciudat Ar fi atatea de zis pe tema asta. Un baiat este ca un vanator si pentru a reusi trebuie sa faca prada sa se simta in siguranta de aceea trebuie ca pe o fata sa o convingi ca ea conduce si controleaza ceea ce se intampla iar atunci va deveni vulnerabila in fata baiatului.Cred ca, comportamentul fetei fata de tine este determinant in chestia asta, analizeaza-i gesturile, urmareste-i privirea(vezi daca se uita repetat la tine in diferite momente si daca imediat ce ai zarit-o ca te priveste se intoarce repede ) dai motive mici de gelozie. Este imposibil daca te place sa nu reactioneze in vreun fel
Pa, pa!