| angelica02 a întrebat:

Buna cum pot uita sa nu mai iubesc un barbat insurat ca el imi zambeste si ma priveste mereu insistent cand ma vede si cred ca si el ma iubeste, si vreau sa il evit cum sa procedez.merci

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Cel mai bun medicament pentru Uitare este Ura!
Gandeste-te la lucrurile care le-a gresit fata de tine si incepi sa-l urasti, sa-l injuri in gand daca vrei, sa te gandesti ca meriti mai bun si ca a fost o irosire de efort si timp si ca nu mai merita sa fie nici macar in gandul tau.
Gandeste-te ca iti displace pana si privirea lui insistenta si zambetul lui pentru ca tot ce vrea este sa te raneasca.
Dispretuind/Urand o persoana ne face indiferenti, iar indiferenta ne ajuta sa uitam o persoana.

Bfta!

| T0T a răspuns (pentru Aditzu):

Am cutreierat prin raspunsurile tale, foarte bune!

| Aditzu a răspuns (pentru T0T):

Mersi mersi big grin doar am spus ca im back! chiar daca mi-au sters postarea sad

| T0T a răspuns (pentru Aditzu):

Intr-un fel raspunsul asta ma ajuta si pe mine un pic.

| Aditzu a răspuns (pentru T0T):

Ma bucur, incerc sa fiu si subiectiv si obiectiv pentru ca stiu ca sunt si persoane care se pot regasi in anumite situatii.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iubesti un barbat doar pentru ca se uita la tine?

| T0T a răspuns:

Evita-l. Chiar vrei sa strici o casnicie?

| MicutttaDeTot a răspuns:

Pai incearca sa te gandesti la alti baieti, sa te uiti dupa alti baieti, si nici nu o sa iti mai pesewinking
Bafta!