| theboyinlove a întrebat:

Intrebare pentru fete doar. Cum va place cel mult cand cand va face baiatul oral? Adica eu dau cu limba repede acolo da in rest nu prea stiu cum. Iubita mea e pretentioasa si nu pe deplin satisfacuta din acest punct de vedere. Deci ce va place cel mai mult sa va faca un baiat cand va face oral? Dar cand va face degetica?

Răspuns Apreciat de Editori
| AlexCristi97 a răspuns:

Degeaba iti zice cineva aici ca ei ii place ca partenerul sa ii bage 4 degete si sa ii dea palme, ca mergi la prietena-ta, incerci asta, comunicarea dintre voi lipseste, nu iti zice ca e deranjant pentru ea ce faci, nimeni nu ajunge satisfacut si ajungeti la probleme pe plan sexual si despartire. Vorbeste cu ea, comunicati ce va place fiecaruia, astfel creati o conexiune mai puternica intre voi si cresteti si placerea sexuala din timpul actelor. Comunicare e baza oricarei interactiuni interumane.

5 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Si de ce ma intreb, de ce nu o intrebi pe ea cum ii place? ce legatura au fetele de aici cu propria persoana a iubitei tale?

| Fabyana307 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o intrebi pe ea, placerile sexuale difera de la o fata la alta. Vorbeste deschis cu ea despre asta si asa va fi si ea mai satisfacuta si tu mai fericit ca ai putut o satisface.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Uitați va la un film porno amândoi si după iti va zice ea laughing)

| Adry05 a răspuns:

Uiăt-te și cum fac ăia în filme porno. că mă îndoiesc că se apucă cineva să descrie

| Lule a răspuns:

Pai ea trebuie sa-ti spuna cum ii place. Cand iti e rusine sa spui ce iti place de obicei nu iti exprimi nici parerea despre acel lucru ( la ea ma refer).
Nu e neaparat sa faci repede cu limba pentru ca daca incepi repede din start clitorisul va avea un soc de placere si dupa "o lasa rece" daca intelegi ce zic...trebuie sa incepi incet sa o saruti si acolo si pe interiorul coapselor, trebuie si un preludiu inainte sa o simti ca te vrea ( iti dai tu seama) si dupa te duci acolo jos, dupa o perioada daca s-a lubrifiat zona poti sa bagi un deget si iti dai seama dupa gemete daca ii place initiativa daca nu s-ar putea sa iti spuna sa scoti degetul de acolo sau va face un "mmm" dezaprobator.
Cert e ca trebuie sa incerci tu chestii daca ea nu iti zice cum ii place sau ce ii place ( poate nici nu stie cum ii place) daca daca iei tu initiativa asa isi da seama ce ii place, iti dai si tu seama cum ii place si gata problema rezolvata big grin