| Megas a întrebat:

Am o intrebare pentru fete? big grin
unei virgine ii place sa i se faca sex oral?

Răspuns Câştigător
| sylar2007 a răspuns:

Exact,dau meditatiilaughing)pai nu e asa? raspunsuri de 2 lei au dat toti.

@ascovit mai virginule de ce razi ca curca in lemne?(cacofonie intentionata)pentru ca habar nu ai, ce are dezvirginarea cu placerea oralului pustiule? ai auzit de clitos? de masarea clitosului? esti varza si mai razi si ca desteptul

18 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Deci, sa inteleg, sa i se faca sex oral unei virgine?laughing Pai daca o data si o data e virgina cum sa faca sex oral? Chiar daca ai himenul intact, asta nu inseamna ca nu mai esti virgina, virginitatea ti-o pierzi la primul contact sexual fie el oral anal sau vaginallaughing

Cat despre intrebarea ta, laughing depinde de preludiu

| ioana12345 a răspuns (pentru ascovit):

2 himenuri ti se rup la oral, 3 chiar.

| T4ny4 a răspuns:

Mie mi-a placut devil daca nu e timida, o sa fie mai mult decat placut.Depinde si cum il faci cat mai lent si mai lung si tandruu happy da da! cu siguranta i-ar place!

| inger02 a răspuns:

Depinde de fata sunt unele pe care le doare rau si altele care le place tongue:pe

| sylar2007 a răspuns:

Toti dar absolut toti au gresit aici,nu depinde de fata ci depinde de baiat, daca baiatul stie sa faca oral atunci fetei ii place daca baiatul e bou si crede ca oralul e ca lipirea unui timbru(e o metafora)atunci fetei no sa-i placa.cei care dau raspunsuri desi sunt virgini sau au facut o data in viata oral, va sfatuiesc sa nu mai dati raspunsuri aiurea

| T4ny4 a răspuns (pentru sylar2007):

Mai bine ii sfatuiesti pe barbati sa invete cum sa faca laughing

| T4ny4 a răspuns (pentru sylar2007):

Eu am specificat ca si barbatul trebuie sa fie tandru...dar crede-ma ca degeaba esti tandru daca i-o faci unei frigidelaughing)

| ascovit a răspuns (pentru sylar2007):

Adica vrei sa spui ca raspunsul dat de mine este unul la nimereala pentru ca nu am ce face? raised eyebrows Crezi sau nu, raspunsul dat de mine nu imi apartine in totalitate. 99% din ceea ce ai citit in raspunsul meu sunt informatii de pe diferite site-uri de specialitate ginecologica.
Aaa da, sunt virginA... Deci sunt fatalaughing

| ascovit a răspuns (pentru sylar2007):

Imi sustin in continuare raspunsul meu. Placerea orala, asa cum o numesti tu, nu ti-o faci singur, mie se pare chiar imposibil, ti-o face o alta persoana. nu pot mentiona si de sex opus pentru ca la cat de mult exeprimenteaza lumea in ziua de azi... Asa ca PRACTIC nu te mai poti numi virgin/a, asa cum am mai scris sin in raspuns, fie anal, vaginal sau ORAL!
Cat despre masarea clitosului, multe persoane ii spun masturbare...

| sylar2007 a răspuns (pentru ascovit):

In primul rand vb despre oral in al doilea rand hai sa iti pun o intrebare daca tu zici ca daca faci oral nu mai e virgina te intreb geniu lu peste cat de lunga e limba ta de intra si ii sparge himenu? vezi ca nu ai minte? si mai te dai si destept si ma corectezi

| ascovit a răspuns (pentru sylar2007):

Am spus eu cumva ca spargre himenu'?laughing Am spus "Chiar daca ai himenul intact, asta nu inseamna ca mai esti virgina, virginitatea ti-o pierzi la primul contact sexual fie el oral anal sau vaginal" Si invers, sunt unele sporturi, dansuri, precum baletul, care la practicarea lor himenul se rupe, si totusi sunt virgine...

| sylar2007 a răspuns (pentru ascovit):

Tu ai fost atent la ce sa vb aici? ca la comentat toti se pricep, ai fost atent?

| sylar2007 a răspuns (pentru T4ny4):

Exact,dau meditatiilaughing)pai nu e asa? raspunsuri de 2 lei au dat toti.

@ascovit mai virginule de ce razi ca curca in lemne?(cacofonie intentionata)pentru ca habar nu ai, ce are dezvirginarea cu placerea oralului pustiule? ai auzit de clitos? de masarea clitosului? esti varza si mai razi si ca desteptul

| anduta160 a răspuns:

Depinde de persoana.

| husieaihsnaodiahwdna a răspuns:

Depinde de fata, depinde de ea...nu sunt toate la fel...

| SexGirl1921 a răspuns:

E mult mai excitant fiind virgina sa ti se paca.eu insa siteam o bariera cand mi se facea insa parca ceva lipsea...e o mare diferenta fata de atunci cand numai exsti virgina

| SexGirl1921 a răspuns:

E mult mai excitant fiind virgina sa ti se faca.eu insa siteam o bariera cand mi se facea parca ceva lipsea...e o mare diferenta fata de atunci cand numai esti virgina

pe.s. scuze de greselile de scriere

| Sonniiaa a răspuns:

Ia incearca! Mai bine afli pe pielea ta!

| Horia_8139 a răspuns:

Nu stiu. celor cu care am facut eu le placea big grin