| Burzea a întrebat:

intrebare pentru fete : ce va place voua sa va faca un baiat cel mai mult ( exceptand sexul oral )?

Răspuns Câştigător
| xMoTaNeL a răspuns:

Iti zic eu ce le place la fete ca de la baiat la baiat. Daca ai monetar mai rau ca schimbu valutar esti sef.Le ai la picioare.Nu chiar pe toate, sunt si unele mai altfel.Dar 95% sunt dupa bani. Daca esti si frumusel si ai si malaiu le'ai dat gata fara texte fara vrajeli.Vin ele la tine.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu intimitatea lui, convingeri și educație sexuală!
Pa, pa.

| Elysssa a răspuns:

Sa ma mangaie cu tandrete,asa cum mangaie o pisicuta. laughing Sa ma sarute pasional (unde nu iti spun,sunt multe locuri smug ), sa fie nebun dupa mine, sa...sa...tot tacamul! laughing Ce intrebare! Fiecare cu placerile si preferintele lui! Poate o fata prefera ceva, cealalta fata prefera altceva, deci depinde. happy

| euI a răspuns:

Sa fie romantic sa ne aduca flori, sa ne spuna ca ne iubeste, sa fie putin gelos si indiferent

| GabrielaSandica a răspuns:

Iti zic eu in numele femeilor sa stii sa tii interesul treaz, sa vii mereu cu ceva nou in pat. Sa stii cum sa te misti si cum sa ti l folosesti si mereu sa te gandesti la binele ei in pat ca si ea se v a gandi tongue(p.s. asta intr-o relatie, nu asa cu oricine )

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Poezi,cateca.un gen de cavaleri in armura *-*

| Daysee a răspuns:

Buna stunzy,
Mie imi plac baietii care sunt romantici si care stiu cum sa se comporte cu o fata.Imi mai plac si baietii amuzanti, si, ei bine poate unii ma cred ciudata dar nu prea imi pasa de aspect.De exemplu daca un baiat arata bine, si e frumos... dar daca acest "fat-frumos" se comporta urat cu tine? Si te bate, etc.
In concluzie imi plac baietii iubitori.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.

| CocoMexii a răspuns:

Mie imi place sa ma sarute, sa ma stranga-n brate, sa ne plimbam de mana pe strada/prin parcuri, sa imi trimita sms de noapte buna/buna dimineata, sa ma surprinda in moduri placute... mie mi se pare frumos

| MeGustaaaaa a răspuns:

Cadouri.
Sa ne iubeasca.
Sa ne sarute.

| DoubleS a răspuns:

Paii... de exemplu cred ca as fi topida dupa un baiat daca ar avea ochii albastrii si mari blushing, sau sa fie blond cu ochii caprui, sa fie mai inalt ca mine, sa aiba acolo niste partatele din astea blushing :X. Asta la fizic. La moral... Daca ar spune glume bune, daca ar sti cand am nevoie sa ma ia in brate, sa nu fie prea lingusitor! thinking Cam asta. big grin Funditssa? :X

Răspuns utilizator avertizat
| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Multe fete prefera ca barbatii sa le arate dragostea nu numai prin sex ci si prin daruri :X

| andrei213 a răspuns:

Eu sunt baiat da raspund in glume : " sa le babardeasca"laughing)bine nu toate doar alea care au un iubit 1 zi si pe urma altu si asa in continuare scuze felorwinking>big grin