| AdelinaAdelina01 a întrebat:

Intrebare pentru fete, mai proasta, dar na...laughing. Ati fost vreodata indragostite de un baiat care nu simtea nimic pentru voi, dar ati incercat sa il cuceriti? Daca da, cum? Ati reusit? big grin

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Una a incercat cu mine prin maicasa laughing dar nici cand a venit in vizita la mine acasa nu a reusit sa imi intoarca capul dupa fustita ei.

| Alcyon a răspuns:

Lasa-l in pace daca nu te vrea.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cand aveam 12 ani, mi-a placut de unul care avea 16-17.
Normal ca nu l-am cucerit, eram prea mica.Dar imi placea sa-l privesc, era ceva platonic.
In octombrie anul trecut am aflat ca a murit din cauza drogurilor, sau cel putin asa sustin unii.Desi nu cred.Am fost sa-l vad, si am inceput sa rad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin cuvinte pentru ca aveam nevoie de cativa kilometri in minus pentru fapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si eu in situatia ta. Sa stii ca nu am actionat din prima, mai intai m-am gandit daca merita, iar pana la urma am decis sa-i las un biletel, fara sa il semnez, scurt si la obiect, ca sa vad daca ar fi in stare sa se uite dupa altcineva. Nu stiu ce sa cred mai departe. Am decis sa las lucrurile pe mana timpului, sa imi vad de treaba mea. Si acum cand ma gandesc la cat sufar din cauza asta, prefer sa ma gandesc asa: "Nu plange pentru cine nu te merita, ca el va fi cel ce va plange cand va descoperi ca te-a pierdut pentru totdeauna".
Deci gandeste-te mult si bine inainte sa incerci ceva!

| Cupcake a răspuns:

Da, am fost. A fost cucerit de mine, dar prea tarziu. Nu s-au nimerit bine momentele. Cat eram eu aia indragostita, nu era el. Cand era el, mie deja imi trecuse. Epic laughing

| Krissツ a răspuns:

Sincer da am fost in aceeasi situatie ca tine si sincer am incercat sa ii atrag atentia insa nu a fost indeajuns, insa nu uita daca iti doresti ceva cu adevarat si "muncesti" pentru acel lucru, totul e posibil. happy Succes big grin

| nightwish12356798 a răspuns:

Da, eram intra 7a si eram indragostita de unul din cei mai urati baieti din clasa, nici nu stiu ce am vazut la el ( tata spunea ca mi-am placut mamaliga dinte maselele lui) si l-am chemat la etajul 3 al liceului si l-am pupat, atunci venise mai bine de jumatate de clasa sa vada ca am de gand. Iti dai seama ca a doua zi la scoala X-ulescu mi-a spus ca s-a spalat cu soda caustica pe dinti a vomitat si ca toata noaptea o stat cu oala cu voma dupa dansu'rolling on the floor. Si asa ca nu fi proasta, baieti nu sunt?

| anonim38 a răspuns:

Mereu am fost indragostita de baieti care nu stiau de existenta mea, ce am facut?! Nimic..am lasat sa treaca.

| catwomen69 a răspuns:

Nu. Nu îşi are rostul să te lupţi cu morile de vânt, mai bine îţi vezi de treaba ta, o să-ţi treacă deoarece dragostea trebuie alimentată. Baftă!