| ch0c0latemix a întrebat:

cum cuceriti un baiat?(intrebare pentru fete)mersi:*

Răspuns Câştigător
| kidu_6779 a răspuns:

Hmm...cum cuceresc eu un baiat?
Sincer...inca ma intreb cum am reusittongue.
Banuiesc ca prin felul meu de a fi, prin faptul ca nu am incercat sa ma ascund sub machiaje sau sub vreo "masca" am reusit sa il am aproape pe cel mai minunat om din lume:X.
Frumusetea unui om chiar vine din suflet insa trebuie sa o si arati...altfel nimeni nu va fi indeajuns de interesat sa iti cunoasca si sufletul.tongue
So...be yourself and everything will be great!happy
Succes!

2 răspunsuri:
| VampireDeea144 a răspuns:

Flirtezi:devil)eu asa facwinking laughingma dau pe langa el...il lingusesc:X

| thegazette a răspuns:

Pai,daca-ti place de un baiat si vrei sal abordezi du-te la el inceasca sa deschizi un subiect despre ceva cel intereseaza si pe el(intereseaza-te si uh)apoi i spui ce fel de fete i place... daca crezi ca ai vrro calitate din ce sp el acolo intrerupel si spune-i daca iar face placere sa iesiti undeva impreuna, daca accepta inseamna cai face placere sa fie alaaturi de uh.si la ''intalnire''incearca sal dai pe spatehappycu personalitatea ta.sa nu incerci niciodata sa fi o alta persoana decat uh pentru ca atunci cuceresti cu adv pe cinevabig grin