| mat31new a întrebat:

Intrebare pentru fete: Sa zicem ca esti in parc cu prietenele tale si vine un baiat, se pune pe banca langa voi si intra in vorba cu voi, ai vrea sa vorbesti cu el sau ti se pare un strain si nu vrei sa il cunosti?

Răspuns Câştigător
| NeimaginabilA a răspuns:

Faptul ca te-ai indragostit de o fata la prima vedere e ok, dar ca nu vrei sa zici asta in fata tuturor si compui o poveste la care te astepti ca noi sa credem nu e ok.
Fii dominant, de obicei la asta se asteapta fetele de la un baiat.
Sa faca primul pas, sa fie amuzant, sa stie ce o fata simte fara sa i se fie spus.
Now you got the basics.
Noroc la agatat!

| mat31new explică (pentru NeimaginabilA):

Inteleg ce zici. eu iti spun serios, daca imi place de o fata nu spun la nimeni. ce am intrebat nu este ceva adevarat, este o thnica la care m-am gandit si am vrut sa ma asigur ca ar functiona. mersi de raspuns, fundawinking

| NeimaginabilA a răspuns (pentru mat31new):

Hah, mersi pentru funda, dar inainte sa-ti spun la revedere am sa-ti spun doua lucruri:
1. Sunt un baiat
2. Am spus toate chestiile care le urasc la un baiat.
Nu stiu daca te va interesa ce am zis eu acum.
Dar depinde de tine, vrei o fata unica sau o fata normala.
Daca vrei una normala atunci fa tot ce ti-am scris mai sus(fetele normale se cred unice).
Daca vrei o fata unica va trebuii sa fii unic, adica sa nu faci primul paswinking

| mat31new explică (pentru NeimaginabilA):

Si atunci ce mai fac? daca eu nu fac nimic, ea nici nu se gandeste...

| NeimaginabilA a răspuns (pentru mat31new):

Nu, daca nu faci nimic dai dovada ca nu esti un cocalar.
Daca vrei sa te aproprii de o persoana unica nu poti forta relatia cum poti face cu o fata normala, ci numai cu o prietenie cu o vechime de cativa ani, deci ia ceva timp, dar se si merita.
Deci tot ce poti face este sa stralucesti de bunatate, sa fii binevoitor, bland si plin de bunatate.Crede-ma, nu vei trece neinsemnat.
Dar asta se refera numai la fetele unice, daca vrei una normala e simplu, fii unpic gangster fata de restul oamenilor dar fii prietenos cu ea, arata-te superinteresat de ea, si daca crede ca esti un cocalar, incearca sa aduci in subiect casatoria.
La majoritatea fetelor le plac baietii care-s buni numai cu ea.
Dar tu alegi ce fata vrei, nu poti zice ca cele normale-s sub orice critica.
P. S. Fetele frumoase fizic sunt categorizate la cele normale.

| mat31new explică (pentru NeimaginabilA):

Vorbim noi aici dara nu stiu pana nu o vad laughing

| NeimaginabilA a răspuns (pentru mat31new):

True, oricum ar trebui sa-ti pui stiinta in practica.

14 răspunsuri:
| plasticstyle a răspuns:

Aiurea, eu ii iau la misto pe astia, mi se par penibili, dar in acelasi timp amuzanti, am generalizat putin

| NeimaginabilA a răspuns (pentru plasticstyle):

Please tell me!
Toti baietii mi se par penibili, in afara de unul, si ala-i exceptia exceptiilor.

| plasticstyle a răspuns (pentru NeimaginabilA):

...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU in niciun caz nu vorbesc cu straini mai ales in parc cine stie ce boschetar, cocalar o fi vreun pierde-vara fara creier care e disperat dupa agatat.Deci nu accept si punct.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic sa te gandesti de doua ori, poate acel barbat e frumos, deoarece frumosul fizic atrage indiferent de sex, pun la intrebare afirmatia ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Da dar depinde cum se comporta, cum vorbeste, dupa aceea mai iau in calcul frumusetea.conteaza ce gandeste asta e mai important dupa parerea mea

| NeimaginabilA a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar fi sa schimbam terenul fetele se accentueaza sa fie frummoase...in ciuda faptului ca baietii prefera fara...

| DeDeLoVe a răspuns:

Depinde daca e dragut