| Katsu a întrebat:

Intrebare pentru fete: voua va plac baietii cu corp lucrat, fitosi cu bani, smecherii in ei de nu se poate sau baietii cu corp frumos nu neaparat lucrat care sunt mai seriosi, mai saraci si care isi stiu exprima sentimentele fata de persoana iubita? Care dintre ei ar merita injurati, batjocoriti etc decatre partenera cand le enerveaza pana la culme?hee hee
O seara placuta!

6 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Daca un baiat este fitos nu inseamna neaparat ca are bani,un taran care se sparge in figuri,depinde de fiecare baiat in parte,unul cu bani,cu inima,sincer,si de treaba merge,unul sarac cu figuri de buftea nu merge,imi plac baietii,mai rai,nu stiu de ce,sincer am o atractie fata de ei,care stiu sa faca glume,bineinteles,rai cu cine trebuie ca altfel o incurca,ca ma pun eu in gura cu ei,imi plac genul de baieti amuzanti si rai,dar daca sunt rai nu inseamna neaparat ca sunt smecherii, rai ar insemna cei care stiu sa se apere pe ei si pe partenera, succes!

| myhaella922 a răspuns:

Nu conteaza atat de mult asepctul fizic sa stii...cat despre celelalte.depinde de gustul fiecaruiatongue parerea mea...

| JESSARYA a răspuns:

Pai contrastele se atrag, asa ca fetele cuminti cauta mereu bad boys si invers.
Dar nu e o regula.

| elenat a răspuns:

Hmm nu exista nimeni perfect deja depinde de fiecare!

| wforweirdo a răspuns:

Nu suport tipii care arată ca gorilele, matahalele, fiţoşii cu bani. păi mă piş pe banii lor, ce să fac cu ei.Doar cocalarii se cred şmecheri. Nu, ăia mă scot din sărite numa când îi văd şi dacă se mai şi bagă în seamă, au noroc dacă nu se trezesc cu un ochi vânăt. Nu mă dau în vânt după exprimarea sentimentelor şi chestii romantice, ideea e să ne înţelegem bine şi să ne distrăm. Şi nu, prin distracţie nu mă refer la sex laughing

| BADGIRLL a răspuns:

Uite care e faza n-am venit aici sa dau lectii de comportament sau chestii de genul asta dar unei fete ii sta destul de urat sa injure... iar baietii mereu cauta fete cat mai dulci...Iar in legatura cu cealalta intrebare fiecare fata prefera un anumit tip de baiat de ex eu m-as simti atrasa [ pe scurt ]: de un baiat care sa arate cat de cat bine sa fie sensibil si romantic cu mine si sa aiba acel ceva care sa ma dea pe spate! Pupici!;*