| Katerinacati a întrebat:

Iti mai cresc sanii dupa relatii sexuale?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da, sanii se vor dezvolta in continuare conform codului genetic mostenit. Dezvoltarea ta fizica nu este influentata de inceperea activitatii sexuale. Multa sanatate.

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| T0T a răspuns:

Și încă cum.

| Holy2010 a răspuns:

Datorita lor, nu.
Daca esti inca in dezvoltare vor creste.

| AncaNK a răspuns:

Bună Katerin! happy
Dacă ești încă în creștere și întreți relații sexuale o să-ți crească mult mai repede dar o să ai alte neplăceri și deformări în masă musculară și osoasă din câte am citit eu.
Poate că mă-nșel, și ce am citit eu e scris de un prost... în fine, lasă...
Noroc în tot și dacă ai de gând să întreți relații sexuale ai grijă!
Toate cele bune! big grin

| Katerinacati explică:

Ok laughing va multumesc mult :*