| skriil a întrebat:

Ce e de facut cand nu putem intretine relatii sexuale pentru ca avem un complex de exemplu : sanii prea mici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| scully a răspuns:

Am auzit o chestie care mi-a placut: daca partenerul tau rade de tine, sau de complexele tale, sau te face sa te simti si mai prost, atunci nu este suficient de matur pentru a intretine relatii sexuale. Tine de tine sa-ti alegi partenerul potrivit, cu capul pe umeri care sa nu fie deranjat de asemenea lucruri. Iar tu, ca persoana, trebuie sa realizezi intai ca nu toate femeile au sani perfecti si rotunzi asa cum vezi pe la tv sau prin reviste (indraznesc sa spun ca nimeni nu are asa ceva) si ca sanii mici sunt de fapt foarte normali, asa cum sunt si sanii mari, sanii inegali, etc. Nu ar trebui sa vezi asta ca pe un impediment... Succes. :*

| neutrino a răspuns:

Complexul tau este neintemeiat: nu cred ca te-a refuzat cineva pe motivul sanilor mici! Daca totusi iti doresti sani mai mari, faci comanda, platesti operatia si gata! (Dar trebuie sa fii majora si sa ai banii necesari).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi bărbați care prefera sânii mici. Dacă el te place asa, nu trebuie sa te simți complexata. Dacă nu, atunci nu are rost sa ramai cu el.
Plus ca bărbații, când sunt excitati, nu mai studiază "defectele" femeii.
Fii mai mândra de corpul tău.

| NoName0x0 a răspuns:

Complexul asta il remarci tu sau partenerul? Daca tu, fa-o cu lumina stinsa... Daca el, nu o mai face deloc!