| SimonaBubu a întrebat:

Iubesc doua persoane.Are ceva daca stau cu ambii parteneri? Sau trebuie sa aleg unul dintre ei?

Răspuns Câştigător
| addy200 a răspuns:

Dacă ei intre ei știu unul de altul și că tu ești cu amândoi iar lor le convine poți să stai liniștită, dar în cazul în care nu știe unul de altul atunci ar fi cel mai bine să alegi unul...e mai bine și pentru tine și pentru ei. Succes!

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu spun sa vezi si de numarul 3, multe asa faceti nu esti tu prima, fidelitate feminima nu exista

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca stati intr-un concubinaj in 3 atunci fapta ta de a trai cu 2 barbate nu reprezinta nici-o problema. big grin

| Holiday a răspuns:

Daca nu te deranjeaza asta pe tine, n-are nimic. Doar ca, in situatia in care nu stiu unul de altul si afla posibil sa-i pierzi pe amandoi. Daca e just for fun, nu e mare lucru, multi o fac la un moment dat, desi majoritatea nu prea recunosc.

| Elena9328 a răspuns:

Ar trebui sa alegi unul.
Vrei să ți faci harem?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ce sa aiba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat timp cât ii tratezi pe ambii la fel e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,de ce ar avea ceva? E foarte normal.Ma mir cum de te-ai limitat doar la 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o c****! Fara suparare.

| DonGiani a răspuns:

Ești tare laughing)))

| AdinaanidA a răspuns:

Ei ce părere au?

| catalina02 a răspuns:

Daca a aparut a doua persoana in viata ta inseamna ca prima nu mai are ce cauta! Nu ti bate joc de oamenii de langa tine ca roata se intoarcewinking