| anonim_4396 a întrebat:

...Iubesc o persoana, dar m-am cam plictisit de el laughing nu stiu cum vine asta.Ce sa fac? Funda cel mai bun sfat :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa patesc si eu, nu stiu dclaughing poate ne trebuie unul care sa ne tina in priza tot timpul...bine, dar si daca iubesti cu adevarat nu cred ca ai cum sa te plictisesti... poate nu am intalnit pers potrivita inca

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Atuci lasa-l si cauta-ti altul...

| neutrino a răspuns:

Probabil ca asa iubesti tu: plictisita.

| h3r a răspuns:

Nu iubesti.

Take care.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca te-ai plictisit de el asta sa stii ca nu este dragoste adevarata! Mai bine cauta o persoana care chiar sa iti fie adevarata dragoste, nu pe cineva de care sa te plictisesti!
O zi buna!

| Cosmin1I a răspuns:

Nu iubesti, doar te-ai atasat de el dar monotonia care a intervenit in relatia voastra te-a plictisit

| Cleopa a răspuns:

Daca te-ai plictisit de el inseamna ca nu il iubesti, ci doar crezi asta.

| Dyaanaa a răspuns:

Daca te-ai plictisit de el inseamna ca in relatia voastra a devenit monotona.Incercati sa faceti activitatile pe care le aveati la inceputul relatiei, sa va destindeti, sa aveti momentele voastre impreuna...

| Bella116 a răspuns:

Ia o pauzatongue si dupa vezi daca e la felsmug

| Beaucoup a răspuns:

Lasa-l in pace, poate baiatu chiar tine la tine si tu iti bati joc de el. Pune-te in locu lui sa vezi cum te-ai simti.

| annniiiiis a răspuns:

Asa eram si eu pana ieri.dar acum s-au schimbat lucrurile;;*. Bafta!