| Larisa_3441 a întrebat:

Iubesc un baiat si sunt in clasa a-6a am stat cu el in banca:imparteam aceeasi carte, ne alintam, imi desena pe strampi cu pixu laughing(si multe alte chestii)este un tip mai mic de inaltime ca mine are o suvita bruneta(este blond inchis) si nu este ca toti ceilalti are un fel aparte.La un momentdat m-a placut am aflat de la un baiat si i-am zis ca si ce daca cred ca a auzit si el credeti ca l-am ranit? Astazi trebuia sa merg la colindat cu el si cu o fata si inca un baiat. Fac tot ce e posibil numai sa ma intalnesc cu el. Tin sa precizez ca diriginta ne-a mutat din banca.Si am suferit ft tare imi dau seama ca nu am stiut sa apreciez atunci cand am astat cu el in banca.Credeti ca este bien sa ii spun ca il iubesc nu am nimic de pierdut? Funda si spuneti-mi ce credeti!

3 răspunsuri:
| Larisa_3441 explică:

Si cum sa il iau cum sa ii spun funda va rog

| crazyblue a răspuns:

Da crd ca l-ai cam ranit cand mergeti la colindat baga-l in seama si daca te ignora, i-al undeva si zii ca-l placi.Dar sa nu te astepti sa iti cand la picioare, crd ca se va razbuna si se va preface ca nu-l intereseaza

| Miley_1353 a răspuns:

Gaseste momentul potrivit si spune-i:,,uite, imi pare rau daca te-am ranit, sunt o proasta...si te iubesc!" [ scuze cu faza cu proastaA dar merge mai des daca te jignesti singura, pentru ca el asta ar vrea sa auda...parerea mea]