| Taa_Roxana_Brunetha_1998 a întrebat:

sunt bruneta si as vrea sa ma vopsesc blond aluna...precizez ca am ochii caprui verzui...credeti ca mi-ar sta bine? Dau funda :**** multumesc

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Blond aluna se potriveste unui ten deschis si chiar si unui ten mai inchis la culoare in plus nu e diferenta chiar asa mare...adica nu s-ar vedea rau cand iti vor creste radacinile.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa-ti stea bine

| Generalul a răspuns:

Incearca, cateodata o schimbare e bine-venita in look-ul fiecaruia, iar daca nu iti place nu e vorba de ceva ireversibil happy Trebuie sa mai si risti putin in viata!

| studenta2013 a răspuns:

Depinde de ten. daca ai un ten deschis la culoare e ok

| oana_6281 a răspuns:

Depinde daca te prinde sau nu,,, si eu sunt bruneta s am ochii verzi, dar cu siguranta nu m-as vedeam bruneta,,,

iti poti modifica o poza daca vrei sa ai o ideea