| anonim_4396 a întrebat:

Buna puppy dog eyes

sunt brunetabatting eyelashes as vrea sa imi fac o suvita sau mai multe whistling cu ce as putea sa le fac si ce culori?batting eyelashes

P. s : in afara de blond :d

P. S2:aplic brunetul de 3 ani :-s

Fundaaalove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saten deschis, roşu, verde foarte inchis (dar sevede doar în lumină din păcate, cu albastru de metil direct pe păr).

8 răspunsuri:
| Amy90 a răspuns:

Salut,
Eu personal mi-am facut prietena, care era bruneta natural cu albastru de metil si i-a stat super dar incovenientul e ca nu prea dureaza.

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Ai putea sa iti faci suvite rosii:X funda?:X

| Meow15 a răspuns:

Si unde e partea cu dragostea? sad

| Eu_7717 a răspuns:

Roscate:X... daca iti place deala aprins...se vede extra misto pe brunet. :*

| Eu_7717 a răspuns:

@Creatsaaaaaaa : Albastru` n`o sa se vada pe negruwinking. Adica nu i s`o vazut la o prietena care il are castaniu inchis spre negru da oricum mai deschis decat negru deci n`o sa i se vada numa daca si le face cu spray laughing. Si rozu` mie mi se pare de pitibatting eyelashes!

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Ai putea sa-ti faci suvitele roz sau albastre

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@KittyKat: din dragoste pentru părul ei.

| RobyTheWest a răspuns:

Incearca ceva stralucitor la lumina ar arata superb.
Dar cum iti place tie big grin