| Larisa_3441 a întrebat:

Iubesc un baiat si sunt in clasa a-6a am stat cu el in banca:imparteam aceeasi carte, ne alintam, imi desena pe strampi cu pixu laughing(si multe alte chestii)este un tip mai mic de inaltime ca mine are o suvita bruneta(este blond inchis) si nu este ca toti ceilalti are un fel aparte.La un momentdat m-a placut am aflat de la un baiat si i-am zis ca si ce daca cred ca a auzit si el credeti ca l-am ranit? Astazi trebuia sa merg la colindat cu el si cu o fata si inca un baiat. Fac tot ce e posibil numai sa ma intalnesc cu el. Tin sa precizez ca diriginta ne-a mutat din banca.Si am suferit ft tare imi dau seama ca nu am stiut sa apreciez atunci cand am astat cu el in banca.Credeti ca este bien sa ii spun ca il iubesc nu am nimic de pierdut? Funda si spuneti-mi ce credeti! si ft important cum sa ii spun

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Nici nu-ti inchipui cat de mult am ras la faza"imi desena pe strampi cu pixu" laughing)
Spune-i ce simti si gata.

6 răspunsuri:
| InoTkd95 a răspuns:

Foarte dragut. Pai da-i drumul nu mai sta. Nu ai nimic de pierdut din asta, atat timp cat si el simte acelasi lucur, poate iesi o relatie frumoasa si o prietenie la fel de frumoasa. Aveti grija pentru ca relatiile pot destrama prietenii asa ca daca va hotarati sa fii impreuna sa incercati sa nu distrugeti pe parcurs si prietenia care este intre voi. happy

| vladmR a răspuns (pentru ionutzul31):

rolling on the floor))'m-am flambat'

| NOinformation a răspuns:

Preferabil sa pui pe cineva sa intrebe care sunt sentimentele lui fata de tine. daca tu ii zici ca il iubesti si el zice ca nu simte acelasi lucru o sa fie superrr naspa big grin acum faci ce vreitongue

| saske117 a răspuns:

Asteapta momentul potrivit
daca ii spui ca il iubesti din prima s-ar putea sa se "sperie" sau altceva, trebuie s-o iei incet...

| Larisa_3441 explică:

Ma bucur ac ati ras

| Larisa_3441 explică:

Ma bucur ca ati ras