| oCiudata a întrebat:

Iubesti cu mintea, sufletul sau trupul?

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Cel mai des cu sufletul
cu mintea doar dupa ce ma despart
si cu trupul cand e prea tarziu

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cu organul genitallove struck, niciodata nu se insalalove struck

| Lummy a răspuns:

Cu totul :X

| FoarteLetargic a răspuns:

Iubesc cu toata fiinta mea!

| lavyBandB a răspuns:

Pentru a iubi pe deplin o persoana trebuie sa o iubesti cu sufletul, mintea si trupultongue

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Doar cu p**a mea de 8 inchi rolling on the floor

| Angelofdarkness862 a răspuns:

@basexcu Esti cam misogin sa stii faza ca blondele sunt proaste nu e adevarata sa stii ca ele sunt foarte destepte si au mai multi neuroni decat tine pe cand u ai doar unu si cred ca si ala cam lesinat de la atata Whisky Jack Daniel's cu gheata bine doar daca esti u cu adevarat daca da atunci Jos cu tine!

| Lewis a răspuns:

Cu toate.trebuie sa ma gandesc si la nevoile trupului nu?

| Yukiee a răspuns:

Cu toate in acelasi timp big grin.

| basexcu a răspuns:

Creierul e totul.Nu uita! Esti blonda, deci probabil partea asta e mai greu de inteles.

| kidulov3you a răspuns:

Cu mintea si sufletulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu inima

| emgirl a răspuns:

Cu sufletulhappy