| anonim_4396 a întrebat:

Iubirea inseamna sa dai sansa cuiva sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face! pff... straight face A' ti iubit vreodata o persoana care nu trebuia?
Sa il iubesc nu trebuia, mi-am facut rau cu mana mea... straight face

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nah...nu e bine zis ca toata iubirea intra in citatul ala
Poti sa si stii ca te distruge dar tot iubesti, tot continui
Nu e tot vina voastra(noastra)?

Si inca ceva...nu e persoana care nu trebuia. Orice cauza are un efect, orice efect are o cauza.Nimic nu e degeaba.

8 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Din pacate da. Si regret ca mi-am dat seama ce persoana este dupa aproape doi ani de relatie in care nu a stiut decat sa minta. Acum nici nu mai suport sa aud de el. Si cel mai grav este ca a trecut aproape un an de cand ne-am despartit si nu mai pot sa fiu cu nimeni. Cu cine vreau sa fiu eu, nu vor ei si cu cine nu vreau, vor ei. Cred ca doar el m-a blestemat sa nu mai fiu cu nimeni straight face

| vlaaddd a răspuns:

Da... de fiecare data.

| Jack a răspuns:

Una? laughing la mine au fost mai multe happy da prefer ca meritam tongue pentru ca ai de invatat din chestiile astea chiar daca nu-ti dai seamatongue

| FucktheSystem a răspuns:

Nu, pentru ca nu am iubit pînă acum. A iubii pe cineva este atunci cînd ești gata să iți dai viața pentru acel cineva. Și eu sunt gata să îmi dau viața decât pentru famile si cîțica prieteni care nu m-au dezamăgit și nici nu o vor face.

| AdY a răspuns:

Nu creati impresia la Broken Heart. Pentru fiecare iubirea este ceva diferit> pentru unul> tot cei mai sfint altul>distrugere alta>suferinta etc. Baietii promit fetelor luna si stelele, trece o perioada si gata so saturat de acesta fata hai sa gasim alta,,, si fetele sufera da baietii treaba nau. Acest lucru nai sal schimbi niciodata situl TPU e plin de fete care pling din cauza asta.

| bunnylover537 a răspuns:

Iubirea nu e niciodata undeva unde 'nu trebuie', ea e mereu acolo cu un motiv. Desi cand am suferit o dezamagire am crezut intr-adevar ca m-am indragostit de cine nu trebuie, dar ulterior am realizat ca asa ceva nu exista.

| lexx_8353 a răspuns:

Da mi sa intamplat.Eram indragostit de o fata ea stia asta dar nu-i pasa de asta am incercat sa-i arat ca o iubesc si ca vreau o relatie adevarata dar.ma ignorat.de atunci numai caut eu acea fata speciala, stiu ca gresesc dar nu as mai suporta un al doilea refuz crying(

| lexx_8353 a răspuns:

Da mi sa intamplat.eram indragostit de o fata, ea stia dar se facea ca nu vede.am incercat sa-i spun ca o iubesc cu adevarat si ca vreau sa avem o relatie impreuna, dar ma refuat crying de atunci nu mai caut acea fata speciala(stiu ca gesesc dar nu as mai suporta un al 2lea refuzcrying )