| anonim_4396 a întrebat:

Iubita mea a plecat din tara ca sa invete.Eu vreau sa ii cumpar un biberon in gluma dar nu stiu de unde si cat costa. Ajutati-ma please!

Răspuns Câştigător
| Lorenada a răspuns:

Te duci in orice farmacie si este o varietate mare de biberoane cu preturi accesibile...

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Tu ori ai probleme psihice ori n-ai dormit bine azi noapte. Ce dracu' să facă mă gagică-ta cu biberonu? să şi-l bage-n posterior?straight face încearcă la magazinele pentru bebelusi'.

Aaa stai că m-am prinsssss thinking
Tu nu ai cu ce s-o satisfaci` şi d-asta a plecat în altă ţara la ''invatat'' şi vrei să îi oferi un biberon laughing) că să nu se despartă de tine= ))))

| maradi3 a răspuns:

S-ar putea ca iubita ta sa invete "dincolo"cum e chestia cu biberonul asa ca nu te mai osteni! Nici macar in gluma!happy

| MiK3L a răspuns:

De la orice farmacie, sau supermarket happy

Răspuns utilizator avertizat
| ZK a răspuns:

A si sa va spun am sunat-o si ea s-a enervat ca nu a gasit unde sa invete si vine inapoi stiu ca sunt prea tanar sa am iubitzica dar ea e traznet de piti. Poarta fuste mini si tocuri mari...o nebunie.Dar mă cam enerveaza cand isi ia tocuri mari ca eu am 1.64 si ea cu tocurile 1.70! Noa pa si spuneti-mi de unde pot lua ieftin in Bucuresti biberon.Pa!

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

laughing)...Bunlaughing) Paiirolling on the floor de la o farmacie.sigur gasesti acolo iar pretulthinking maxim 20 de leii... Funda?:X

| d3LliAtHeutZza a răspuns:

De la farmacie costa 25lei