| TheSpecialOne a întrebat:

Iubita mea imi face sex oral tot timpul si as vrea sa incerc si eu. Exista vreun pericol/risc de a contacta vreo boala(nu venerica) prin cunnlingus sau annlingus? Si cum este? Ce gust are?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pericole tot timpul exista... daca fata e,, curata,, nu cred ca vei contacta

| Raiiiisa a răspuns:

Pe tine te framanta gandul ca ce gust are si de boli, dar la ea nu te-ai gandit ca oare ce gust simte?
Eu zic ca decat s-o faci doar asa sa fie facut si sa te gandesti la prostii din astea mai bine nu, ar trebui sa te gandesti la faptul ca vrei s-o faci sa se simta bine cum te-a facut si ea pe tinehappy

| detty24 a răspuns:

Riscuri exista peste tot dar e foarte important sa fie fata ingrijita

| flexathu a răspuns:

Depinde de fata... oricum eu te sfatuiesc sa faci, traieste viata, incearcale pe toate!

| MihaitaEul a răspuns:

Ea a contactat vreo boala de la tine? Nu risti, nu castigi. Nu iei nici o boala, stai calm. Multa lume face asta. Spor la treaba! happy