| JustThat a întrebat:

Iubitul meu doarme dar vreau sa'i dau un mesaj dragut/amuzant pe care sa'l citeasca maine dimineata cu un zambethappy Idei? Funda:*

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mai bine ia exemplu de la el si culcate, noua baietiilor nu ne plac apucaturile astea de copila.

| h3r a răspuns:

Trezește-l, să vezi ce-o să mai râdă.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Scrie în el ce simţi cu adevărat şi încearcă s-o spui într-un mod cât mai drăguţ şi organizat.

| Demonull a răspuns:

Lasa-l sa doarma.

| bogdan72 a răspuns:

"Ti-am facut sex oral aseara, dar dormeai si nu ti-ai dat seama."

Of, cat ma amuza uneori propriile glume...

| BTWIN a răspuns:

Trimite-i asa: buna, tocmai mi-am luat o guma, vrei s-o papam impreuna? smug laughing

| ale28bz a răspuns:

Nu ai specificat, dacă staţi împreună său fiecare la casa lor (a părinţilor) dacă staţi împreună nu cred că mai e cazul să îi trimiţi un sms, cu un zâmbet şi o propunere nu scrisă într-un text ci o dragoste cu tentă de sex, ai rezolvat problema, dacă însă stai separaţi şi vrei să îi trimiţi un sms deşi el doarme înseamnă că vrei să îl trezeşti (mă gândesc că primirea unui sms provoacă un sunet la ţel) aşa că rişti ca dintr-o mulţumire să te trezeşti cu o înjurătură. Sfatul meu e să îi trimiţi sms-ul la ora la care să te trezeşti. Nu ai spus tema sms-ului însă să presupunem că vrei să îl uimeşti ai putea să îi scrii, Ştii astăzi aş fi vrut să dorm mult mai mult, nu aş fi vrut să întrerup visul ce părea atât de real, ştiu că o să râzi dar când m-am trezit am întins mâna după tine în pat, eram convinsă că te voi atinge, am atins însă perna ce poartă parfumul tău, am închis ochii şi am început să retrăiesc visul, visul pe care l-am trezit de atâtea ori în braţele tale şi din care nu aş vrea să mă mai trezesc... Te iubesc, de ai ştii cât te iubesc!''