| nuamnumedececontinuuisacitesti a întrebat:

Va rog sa'mi da'ti idei pentru a ma razbuna pe un baiat care m-a facut mult sa sufar. el in seara asta imi va da un mesaj de genu "cf?:*" si eu vreau sa'i dau un raspuns care sa'l faca sa sufere mult. si dupa il voi ignora pentru tot restul vietii. aveti idei ce sa'i zic drept raspuns? x(

20 răspunsuri:
| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Buna, tu vrei sa faci baiatul sa sufere? Nu inteleg, vrei sa-i demonstrezi ca tu esti tare sau? Nu trebuie sa-i trimiti mesaje in gen du-te dracu, daca vei face asta ii vei arata ca inca iti pasa, si chiar foarte mult si stiu ca tu nu vrei asta asa-i? Incearca doar sa-l ignori, indiferenta doare mai tare decat razbunarea happy.

| nuamnumedececontinuuisacitesti explică (pentru MaDroghezCuFericire):

Ceea ce zici tu are multa logica dar la cati nevri am acum nu prea gandesc...sad cred ca mai bine il voi ignora mersi mult de sfat! :*

| MaDroghezCuFericire a răspuns (pentru nuamnumedececontinuuisacitesti):

Nu ai pentru. ce draga :*

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai putea sa-i zici : "Imi caut pe cineva cu care sa stau de vora".
Asta ar fi raspunsul sau si mai simplu "Bn." pentru ca daca tu ai suferit sti cum e si nu cred ca vrei sa mai treaca cineva prin asta, nu?
Alte raspunsuri: " Ma ganesc ce sa fac cu numarul tau de telefon" sau inevitabilul "Lasa-ma in pace!"
Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora l asta doare cel mai mult

| Numero1 a răspuns:

Daca vrei sa te razbuni pe el cel mai bine ar fi sa-l ignori, nu te pune c-un baiat pentru ca nu stii de ce e in stare.

| nuamnumedececontinuuisacitesti explică (pentru Numero1):

Nu-i in stare de nimic in fata mea!

| Bogdan_9316 a răspuns:

Nu e bine sa te razbuni lasa-l da-i pace nu baga in seama cand nu bagi in seama sufera mai mult...

Daca faci asta e ca si cum el iti arunca benzina si tu dai foc si atunci ce iese? big grin
Trebuie sa ierti daca ierti si Tatal tau te va ierta... Intelegi.

| nuamnumedececontinuuisacitesti explică (pentru Bogdan_9316):

Dar eu numai pot ierta. ca totusi e foarte dureros ce'mi face el...

| dididedediu a răspuns (pentru nuamnumedececontinuuisacitesti):

Ce ti-a facut?

| nuamnumedececontinuuisacitesti explică (pentru dididedediu):

Pai eu il stiam de vreo 1-2 luni si. dupa a inceput sa vorbeasca cu mine iar apoi am aflat ca are prietena (de la el) si el tot continua sa zica ca ma place si tot felul de chestii din astea ..si pe mine ma doar faptul ca are prietena si ca cica ii place f mult de mine... si mai mult numai zic...

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

"îți pasă?" laughing

| TuRneR01 a răspuns:

Bine, vorbesc cu gagikamiu, asa ca DND

| dididedediu a răspuns:

Rapundei asa: stau cu prietenul meu acum nu pot vb. cred ca o sa moara laughing)

| nuamnumedececontinuuisacitesti explică (pentru dididedediu):

Da..asa am "murit " si eu cand mi-a zis " ma duc sa ma intalnesc cu prietena "

| dididedediu a răspuns (pentru nuamnumedececontinuuisacitesti):

Da tu umblai cu el sau cum?

| nuamnumedececontinuuisacitesti explică (pentru dididedediu):

Cum adica sa umblu cu el?laughing
scuze n-am inteles ce vrei sa zici

| pursisimpluAlex a răspuns:

Spune-i " mai bine fara tine" si crede`ma o sa sufere dar dupa orice ar zice dar orice nul mai baga in seama air atunci o sa turbeze /bft:*

| cOoKieNeRd a răspuns:

De ce sa te cobori la nivelul lui si sa-l jignesti?

Mai bine ignora-l.

Baietii sunt porci, da-i naibii :I

| Zimbawee a răspuns:

Spune-i ca faci sex cu tasu laughing)