| Morenna10 a întrebat:

Iubitul meu se înroșește și îi arde față când facem sex și după scurt timp nu mai are erecție, de ce se întâmplă asta? Si ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Existenta unei posibile/probabile afectiuni medicale, poate crea probleme care sa deregleze intr-o anumita masura activitatea aparatului circulator. Ar fi cazul sa te prezinti la medicul de familie, sau sa discuti cu un medic cardiolog. Sanatate!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cauza emotiilor.

| mihai69 a răspuns:

Se duce sângele spre capul eronat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori din motivul spus de @corbulalbrosu ori din cauza ca are emoții. Când ai emoții mari și te rușinezi puțin atunci te faci rosu la fata și ai senzația ca îți ia foc.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeush a răspuns:

Poate are emoții sau depune prea mult efort.