| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca iubitul meu aiba erectie in fiecare noapte in timp ce doarme? Avem o viata sexuala activa, desi se intampla cateodata sa il tina putin sau in timpul actului sa se inmoaie. Sa ma gandesc ca e o problema fizica? Ce ar trebui sa faca/facem?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA, mai, mai... Bucura-te si celebreaza! Altora, saracii, nici macar dimineata, sau cand trebuie macar! Fii linistita, faceti o plimbare prin oras si cautati la librarie "Tot ce ai vrut sa stii despre sex" de dr. David Reuben, si "Lectii particulare" de dr. Cristian Andrei, cel de la fost "9595"... O sa gasiti acolo aprape tot! Daca si cand mai aveti dileme, intrebati-ma, sunt aici! Sarbatoare frumoasa! PSIHO

5 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

E normal sa aiba erectie in timpul noptii, a somnului.

| nicky a răspuns:

Pentru cealalta problema puteti merge sa consultati un specialist. Bafta

| MihaiA a răspuns:

Ce poa sa nu functioneze corect daca are erectie? laughing Ca i se mai inmoaie. atunci... schimba pozitia, sau coboara si ajuta-l. Se intampla astea dupa un anumit interval, intr-o relatie. Ia spune tu sincer, a avut probleme d-astea la inceput cand v-ati cunoscut? Copii din ziua de azi of offf

| monicaclaudia a răspuns:

E normal )) ca te preocupi dar ...nu trebuie sa iti faci griji, dar nu trebuie să neglijezi acest fenomen, care ar putea fi un semnal de avertizare că ceva nu funcţionează aşa cum ar trebui. Cu examene simple de tip neurovascular este posibil să stii cu certitudine dacă este vorba de ceva care nu funcţionează perfect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Extraordinar.nu mai pot eu de iubitul tau. pune si u intrebari adecvate k se mai uita si minori pe site... uratooo