| Kittlinealiss a întrebat:

Joc cu iubitul meu cărți pe provocări. O să fie un joc mai porno ( noi doi, singuri, dezbrăcați). Vreau niste porunci pentru el porno. Ajutați-ma

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune-ti fanteziile in aplicare, ca noi nu avem de unde stii ce vrei tu sa ti se faca.

| Andreeush a răspuns:

E iubitul tau, tu trebuie sa te gandesti la provocari. Foloseste-ti imaginatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost tentat,cand am citit primele cuvinte,sa ma bucur ca mai lasati si voi internetul si va jucati normal,dar când am vazut despre ce intrebi m-am intristat foarte tare...
Si nu pentru ca jucati carti „mai porno" ci pentru ca ai deschis o rana pe care eu am crezut-o demult vindecata,dar iata ca nu e asa...
Si eu,ca si tine, mi-am imaginat o vreme ca aici, pe site, sunt si fete rele care sa fie adevarate „provocari" pentru noi barbatii, dar din pacate nu intalnesti decat din acele serioase care nu se gândesc la astfel de prostii.Asa ca n-o sa primesti raspunsuri mai deloc, iar noi barbatii avem idei de porunci la astfel de jocuri, dar sunt invers, adica pentru el sa ti le dea tie...
Si in plus stim si metode de trisat.
Si mai jucam si la cacealma...