| Lightmeup a întrebat:

TPU, vreau si eu niste idei pentru porunci la carti(sau jocuri de genu')...

Răspuns Câştigător
| r4uL a răspuns:

Pai. Depinde ce fel de porunci ai nevoie. Erotice sau normale. Daca vrei erotice poti pune persoana rescetiva sa se dezbrace sau sa faca striptis ( bineinteles ca ar trebui sa lasi macar ceva pe ea ) ...sau sa va sarutati sau sa se sarute cu cineva sau sa scrie cu fundul pe perete un anumit numar, exemlu : 2010. Acum nu stiu sigur dar, sper ca te-am ajutat. Cu drag r4uL. Fundabatting eyelashes?