| anonimegirl a întrebat:

Kit mai multe rasp please crying(( dau fundahappy sall la toti iarasie eu cu intrebarea mea am 16 ani si nu am sani aproape de loc nici macar la cea mai mica marime nu au ajuns (A) cresc de la 13 ani... cum credeti o sa mai creasca macar este o problema ca sunt slaba adica 1.65 45kg? port sutien push -up? este ceva sport pentru marirea sanilor sau pastile masaj? crying crying ajutati-ma va rog

6 răspunsuri:
| alleecsandra a răspuns:

Buna!
am vazut pe multe siteuri ca ctintura de marar mareste sanii, incearca; nu dauneaza sanatatii!
baftawinking

| ClaraZ a răspuns:

Poi eu zic ca ar trebui sa te ingrasi. Ti se vor mari si sanii.Ar trebui sa ai 55 de kg sau poti sa astepti vreo 2 ani si sa iti pui silicoanelaughing. Bafta:*

| luciana200972 a răspuns:

Sunt o serie de exercitii pentru a mari sanii dar este recomandat sa le faci sub supravegherea unui specialist, la sala de exemplu, oricum ai cu 10 kg mai putin decat ar trebui sa ai, asa ca dc mai pui ceva kg se mai dezvolta si sanii, asteapta sa vezi ce se intampla in urmatoarea perioada, de regula nu e bine sa fortam organismul, poate te dezvolti putin mai incet, nu te ajuta cu nimic dc porti sutien sau bustiera, dc nu scapi de obsesie, mergi si discuta cu un medic pe aceasta tema, poate te ajuta. cat despre pastile pot avea un efect negativ, asa ca no way

| tyly a răspuns:

Linisteste-te, bucura-te ca sunt sanatosi! si oricum mai ai timp sa iti si creasca dar si daca nu mai cresc nu e o tragedie! Eu dupa ce ca ii am mici mai am si un nodul la unul din ei... dar trebuie sa ii iubim asa cum sunt pentru ca sunt ai nostri.

| alxx21 a răspuns:

Am aceeasi problema. am 17 ani. 50 kg. 1. 65 si ce sa facem.cu timpul poate o sa mai creasca. daca nu... asta e.am facut exercitii fizice.nimic. oh go on asa ii las` laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneti silicoanewinking ar merge