| anonimegirl a întrebat:

Urgent rasp dau fundita Salut am 16 ani si am sani mici si port sutien push-up kaci nici macar la marimea A nu am ajuns... ma intilnesk cu un baiat care mereu ma pipae si cred ca a simtit ca nu am sani si acum doreste sa ma intrebe despre aceasta? dar eu spun ca sa nu ma intrebe nimic. ce sa-i rasp daca ma intreaba pe tema asta ma tem sa nu il pierd//////

Răspuns Câştigător
| mystik a răspuns:

Draguto, stai linistita poate el nici nu vrea sa te intrebe despre asta, si la urma urmei nu toti baietii pretuiesc aspectul exterior.gindeste-te ca ai 16 ani, totul e inainte, sinii tai vor mai creste, nu te compexa. poate pb e in tine si nu in el, poate pentru el marimea sinilor tai e ideala...nu mai fa din asta o tragedie daca te iubeste nu te va lasa pentru ca ma rog sinii tai sunt mici, gindeste-te cite femei mai sunt cu sinii mici si au atins un succes imens(keira knightley, kate hudson, milla jovovich, charlize theron etc etc)dupa cum vezi ele pot trai, ba mai mult se mindresc cu marimea lor si se vede ft bine ca o multime de barbati le stau la picioare.capul sus si tb sa te mindresti asa cum te-a creat mama natura, cina te va iubi, te va iubi asa cum esti. ___******__

18 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Vrei sa iti dau un sfat? Pipael tu pe elwinking. Atingel usor in locul interzis minorilor si uita el de sanii tai micilaughing. Daca ai talent e bine daca nu, nu! Oricum nu cred ca o sa aiba tupeul sa te intrebe de ce ai sanii asa micilaughing. Suna prosteste.

| Rebecca a răspuns:

Faptul ca porti push - up incetineste putin cresterea. Accepta'ti corpul. Nu te simti complexata. Pun pariu ca ai o multime de calitati. Nu cred ca e atat de important pentru el daca ai sau nu sanii mari. Daca o sa te intrebe, spune'i ca daca va vrea sa fii a lui, va trebui sa te iubeasca asa cu esti. Ai incredere in tine! Bafta si pupici

| paramore a răspuns:

Buna, pai daca tot insista pe faza asta inseamna ca il intereseaza mai mult sanii tai...nu mi se pare ceva frumos din partea lui, asa ca mai bine evita-l sau dk iti face placere comportamentul lui spune-i adevarul

| georgegs a răspuns:

Daca.te.iubeste.nu.conteaza.daca.ai.tu.sani.mici.
te.iubeste.asa.cum.iesti.daca.nu.inseamna.ca.nu.te.iubeste.

| nely19 a răspuns:

Stai linistita la varsta ta sani sunt inca in crestere, si in leg cu baiatul. eu stiu, evita sa te mai pipaie si daca te intreaba dc ai sani mici, ii sp ca sunt in cresterewinking

| noName_8681 a răspuns:

Daca tine la tine va sta cu tine indiferent de cum ai sanii. Si oricum ai doar 16 ani, ai timp sa iti creasca. Poti sa ii spui chiar chestia asta, ca la cei 16 ani ai tai, ai sanii cam mici dar nu iti faci griji pentru ca o sa iti creascawinking.

| LittleDreamer a răspuns:

Daca nu i-ar placea ca nu ai sani mari nu te-ar mai pipai, nu? Daca e baiat destept nu te va intreba.In plus, nu cred ca ar fi asa prost incat sa renunte la tine doar pentru ca nu ai cupa G.Nu cred ca sanii sunt fundamentul unde-i relatii, nici pe departe. Iar daca te paraseste ca nu ai sani este clar ca nu are nimic in cap si nu merita sa te stresezi pentru asemenea exemplare de baietiwinking.
Succes!

| ingerell a răspuns:

Desi spunem noi ca nu conteaza daca ai sani, pustii de 16 ani tin cont de astalaughing)
in timp o sa gasesti pe cineva caruia sa nu ii pese

| Spikey a răspuns:

Nu prea conteaza... daca nu sunt eu baiatul. lol glumeam tongue

| galcionak a răspuns:

Orice persoane care se iubesc cy adevarat ei nu se uita ce are ce nare dar comportarea si sufletul care le uneste sa fie din doua suflete unul singur asa ca dac te iubeste pentru el nu-i importa e important ca il iubesti tu pe el sucees

| cornelm1976 a răspuns:

Sa isi mai tina si el mainile acasa sau la el in buzunar! numai asta are de facut cand se intalneste cu tine? zii sa astepte si el sa mai cresti si apoi mai vedeti voi!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, nu conteaza daca nu ai sani! Aspectu exterior nu prea conteaza! Conteaza doarcece ai in inima si in suflet nu pe dinafara.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu il lasi sa te pipaie? e logic ca vrea doar sa te bage in patul lui 8-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu niste retete naturiste sa-mi spuneti pentru ca sa-mi creasca un pic sinii...HELP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ii faci un oral sa vezi ca nu o sa l mai intereseze sanii

| anonimegirl explică:

Pentru rasp anonim : eu nul las sa ma pipae... dar el insista si observa ca nu-i dau voie sa puna mana pe sano

| anonimegirl explică:

Rasp ingerell: el are 19

| anonimegirl explică:

Inca una nu sa ma intrebe de ce am sanii asa mici sa ma intrebe ca se simte cand atingi nu sanii dar push-upul