| sw33tLilleVampire a întrebat:

Km excit un baiat p mess prin >>vorbe?::love struck

8 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Ce dracu? Tie iti arde de excitat pe mess, cand de-abia scrii in limba romana... Mai bine excita o carte, rasfoindu-i paginile, si invatand corect limba romana!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Tre sa ai niste cunostinte minime de limba romana in primul rand apoi...

| Negative a răspuns:

laughingP mess sa exciti?thinking Spui replici gen "vrei o felatie?" rolling on the floor

| BroascaCuElice a răspuns:

Fa'i show la web rolling on the floor

| MamaOmida69 a răspuns:

Citeste cateva carti de Sandra Brown si ai sa fii experta in asa ceva! La modul cel mai serioswinking

| looolliika a răspuns:

Hmm ai putea... incepe o conversatie despre sex. cu el...

| Lace a răspuns:

Crezi ca se excita in fata ecranului? frustrated Vorbeste cu el fata in fata.

| MEANGIRL01 a răspuns:

Vorbestei in turca laughing