| andrada a întrebat:

Cum sa excit un baiat prin vorbe? Funda+vot si fara misto ca la aia dau "stupid" tongue

Răspuns Câştigător
| eduardinoedy a răspuns:

Ii zici ca te simti bine in preajma lui si ca ai vrea sa te plimbi cu el

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai prin vorbe nu prea poti, foar sa ii zic ca o sa eu sugi nu stiu cum de o sa eu faci cat o omida, ca o sa eu tragi de sa adoarma sau chestii de astea.
Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| BRG a răspuns:

Sărut mîna poți face asta prin modul de a te îmbrăca, machia, vopsii(la culoarea părului), și nu în ultimul rînd prin atingeri.

Răspuns utilizator avertizat
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

- As vrea sa-ti gust acadeaua, eu sunt foarte jucausa de felul meu si cred=ca acadeaua ta ar intra de tot in mine.
laughing

Fii serioasa fetit-o laughing.

| Negative a răspuns:

Cu texturi gen "Vrei o felatiesmug?" Sau poate... ceva sa-l aprindawinkingSau...boom boom shakalaka tavaleala in boscheti:devil

| RockLegend a răspuns:

Pai vorbestei cu u ton linistig si cu vocea groasa

| Retardatus9000 a răspuns:

Pai eu sunt baiat si poti sa-ti spun
Un baiat se indragosteste numai daca de ei de el ii imprumuti ceva sau il pui mereu in seama
Crede-ma asa a fost cu mine sau ii spuii direct rusinata sa fii asa gatita adica frumoasa si ii spui ma (numele lui) te iubesc sau faci cum ti-am zis colo sus
Ori asa: Vrei...Sa...Iesim undeva sau ceva de genul
Funda?

| zuzu_6359 a răspuns:

I se ridica penisul, cum sa se excite

| zuzu_6359 a răspuns:

I se ridica penisul, cum sa se excite.