| sw33tLilleVampire a întrebat:

Km fac un baiat sa ma placa chiar daca el ma uraste?

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cam greu dacă acum, el te urăște!

| Miriam55 a răspuns:

Mno, zi-i ca vrei sa i-o sugi, sigur va ceda.

| eduardinoedy a răspuns:

Saruta-l...nu ai ce pierde

| fyfy3 a răspuns:

Nu poti,decat dacaiti schimbi atitudinea si, nu ai zis daca te uraste la fizic sau la caracter daca le fizic fa-te la frumoasa machiazate, si daca este vorba de caracter schimbati-l.asta daca esti innebunita de el.

| nIMic_3176 a răspuns:

Simplu! Trebuie sa treci de 2 pasi critici in aceasta situatie.
1. Invata sa scrii.
2. Invata sa faci sex oral.

| RegalusDekaron a răspuns:

Presupun ca de mine zici? pur si simplu urasc toate persoanele de genul taustraight face si apropo cum vrei sa nu te urasc(nu sa te iubesc)daca u imi injuri iubireastraight face

| RegalusDekaron a răspuns:

Da te'am blocat nici macar nu o cunosti SI NICI PE MINE si apropo nu era nevoie s postezi in public ca sa zic asa

| HoneyCocaine a răspuns:

Pai.Laba este singura solutie :-

| sw33tLilleVampire explică:

Ce iubire iti injur? eu doar iti arat adv ei fata

| sw33tLilleVampire explică:

Dc nu pot sa-ti dau mesaje? mai blokt?

| sw33tLilleVampire explică:

POi dc nu?