| Adry_9197 a întrebat:

Kum credeti? prietenul meu ma iubeste cu adevarat mereu imi spune ca ma vrea. dar ink sint virgina si nu stiu ce sa fac sa incep relatii sexuale?

5 răspunsuri:
| Fairy_6262 a răspuns:

Incepi cand te simti pregatita. Nu te darui lui asa de repede mai joaca te si u cu el.

| botyk_1544 a răspuns:

Pey depinde kati ani ai... daca ai sub 16 17 ani nu-ti rekomand lasa-l sa moara dupa tine ca asa iti arata daca te iubeste sau nu cu adv

| Schoompika a răspuns:

Daca te simti pregatita, da! Dar daca nu, este indicat sa mai astepti putin si sa ramanetzi la pupiciwinking

| butterfly_4698 a răspuns:

Daca esti sigura ca te iubeste si ti-a dovedit asta. Si daca crezi ca esti pregatita, atunci de ce nu? Dar gandeste-te bine.

| LuSsSy a răspuns:

Daca t iubeste cu adevarat t asteapta. daca u nu t simti pregatita...lasal sa mai,, fiarba'' putin.si dupa cum tiam mai spus.t iubeste t intelege si t ast.winking