| roxana102 a întrebat:

vreau sa va cer o parere sa imi spune`ti ce credeti si ce ar trebui sa fac prietenul meu se vede cu fosta lui iubita el spune ca intretin doar relatii sexuale ( eu fiind virgina si nu sunt pregatita sa imi incep viata sexuala) ma deranjeaza pentru ca se vede cu fost si ma gandesc ca poate mai simte ceva pentru ea el spune ca nu simte nimic pentru ea. voi ce credeti nu stiu ce sa fac sa mai stau cu el sau pentru ca mai incolo voi suferi si mai mult decat sufar acum

Răspuns Câştigător
| Cristina45 a răspuns:

Draga mea, nu te iubeste, e clar ca nici pe fosta doar vrea sa va foloseasca pe amandoua, bagati mintile in cap si lasa-l nu e singurul baiat de pe planeta, daca te iubea te astepta si nu o facea cu alta

15 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Si ce daca tu nu vrei sa intretii relatii sexuale cu el? Asta nu ii da niciun drept sa te insele!
Te tine de fraiera, da-i papucii cat mai repede!

| Alcyon a răspuns:

Esti fraiera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram ca macar iubitul tau stie sa foloseasca semnele de punctuatie.

| Hakuouki a răspuns:

Nu inteleg de ce te mai tine langa el, adica eu ma impacam cu fosta daca era, e clar ca are un interes la tine.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimguy3 a răspuns:

E prima data cand aud asa ceva lol straight face, cum slobo-z sa stai cu unu care se fu-t-e cu alta? Sa mor daca am mai auzit asa ceva. Oricum nu va iubeste pe nici unu din voi vrea doar sex. tongue

| RedDeath a răspuns:

Ii spui ca, daca mai vrea sa fie cu tine, sa accepte sa il castrezi, ca gigolo nu iti trebuie, si nici desfranati. Atunci mai bine iti iei un animal in calduri. Spune-i asta, si aplo pleaca cu capul sus fara sa ii mai acorzi atentie!

Isi bate joc de tine in cel mai oribil hal. Drept urmare, tebuie sa ii dai o replica si una intre picioare!

| Skilline2012 a răspuns:

Tu esti proasta? rolling on the floor))))

| BpBycaBestEVer a răspuns (pentru Skilline2012):

De ce mai intrebi? Nu e evident? thinking

| VerdeLila a răspuns:

Asculta sfaturile de aici si nu te mai incapatana!

| BornToBeLoved a răspuns:

Baaaaa! Te rog
Ce ai in cap? Imi permit sa te cert! Nu fi
Fraiera te
Rog! Nu poti accepta asa ceva! Aici nu e vorba de animale!

| marinelamarin a răspuns:

Doamne fereste...cum sa stai cu un baiat care se *** cu fosta. daca tu nu ii oferi asta nu inseamna ca trebuie sa accepti sa se **** cu alta. daca te iubeste te poate astepta.esti o bleaga pentru ca accepti asa ceva.se foloseste pe amandoua si nu va iubeste pe nici una.cum poti sa te uiti in ochii lui stiind ca esti cu el si el *** alta?

| marinelamarin a răspuns:

Daca te-ar iubii cu adevarat ar fi in stare sa te astepte si 10 ani.deci ai face bine sa-l parasesti. gasesti sute de baieti.printre care ai gasi si un baiat care sa te iubeasca cu adevarat si sa-ti respecte dorintele

| Bellicous a răspuns:

Se vede ca esti o copila. Ce intrebare stupida, cum sa stai cu un baiat care se f. cu alta? Pnm

| roxana102 explică (pentru Bellicous):

Da, dar eu nu ii ofer. Asta este ciudat de ce cu fosta?