| pisi_6001 a întrebat:

La cat timp dupa contactul sexual apar simptomele unnei sarcini?

Răspuns Câştigător
| swet girl 22 a răspuns:

Primele semne de sarcina apar dupa 10-20 de zile si tot dupa atata timp poti face un test pentru confirmare.

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Se numesc "simptome" şi apar la 4 săptămâni.

Abh
| Abh a răspuns:

4-5 saptamani.

| catthshshshs a răspuns:

Dupa minim 3 saptamani.

lolita
| lolita a răspuns:

Depinde de la o persoana la alta de la 3-5 saptamnai in cele mai multe cazuri: somnolenta, stare de voma, durere de cap, durere de sani. eu aveam simptome la 6 saptamani.

| Anecherry a răspuns:

Aproximativ o luna.

| Leea1234 a răspuns:

Daca ai banuiala ca ai putea fi insarcinata, cam la 3 saptamani de la ultimul contat sexual neprotejat, poti face un test de sarcina, normal ar trebui sa-ti iasa pozitiv, daca nu vrei sa-ti faci un test, cam la 6 saptamani, incep greturile, starile de somn etc!

| Liada a răspuns:

Kiteva saptamini

| oky a răspuns:

Dupa 9 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o luna