| tbxx a întrebat:

La cati ani ati avut parte de primul vostru sarut? adica, sarut SARUT, pricepeti?winking

13 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Da am priceputwinking

Poi la 11 anilaughing eram la un colt si acolo era baiatul pe care eu il placeam si lui ii placea de mine...si m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna eu i-am spus ca am sa ma mai gandesc si atunci el a venit la mine si m-a luat de gat m-a intrebat de ce sunt suparata si eu atunci i-am spus da iar el s-a apropiat de mine si m-a sarutat vreo 2 minutelove struck love struck love struck

Un moment memorabillove struckdar azi chiar daca a trecut ceva timp de atunci vorbim unul cu altul ca si cum nu sar fi intamplata nimic, ne tachinam ca uite esti cu baiatul ala si ca iti place de ala...cum am mai spus vorbim ca si cum nu ar fi fost nimic intre noisad

| ema69 a răspuns:

15 si ceva, cu un tip cu vreo 10 ani mai mare, si totul legat de acel barbat a inceput si s-a sfarsit in acea seara.

| tbxx explică:

Oh...ce povesti dragute:X si eu am 12 ani si sper sal am cat mai repede:X:X:X:X

| LobyCreW a răspuns:

12 ani :X acum am 13happy a fost seara:X Cu fata care ma placeawinking fff tare eu nu prea sinteam nimic pentru eabig grin dar m-a luat prin surprindere si eu i-am raspuns cu aceeasi raspuns:Sarut French A fost neamaipomenit aveam amandoi gumite in gura a fost gen mozolealabig grinhappy

| ellalove a răspuns:

La 13 ani:X a fost super

| Nanduuu a răspuns:

12 jumatelaughing

| AnnyXD a răspuns:

Pai eu sunt cea mai norocoasa eu m-am sarutat la 10 ani a fost cel imi super lucru care mi s-a intamplat in acel an e cel mai dragut baiat noi ne-am cunoscut cu ajutorul prietenilor ca aveam un prieten comun noi nu ne stian si prietena mea e in sc cu min ene-am cunoscut am vb pe mes el mi-a cerut nr meu de tel intr-o noapte pe la 1 noaptea m-a suntat si mi-a zis ca nu poate sa doarma de dorul meu si a zis ca vrea sa imi zica ceva ne-am intalnit si mi-a zis ca ma iubeste si i-am zis si eu si m-a sarutat a fost super desi acum am 12 ani nu pot uita acel baiat si acel sarut si nu stiu cum mie tot imi imi place de acel baiat asa ca va doaresc mult succes sa tariti si voi un sentiment asa de placut

| alexa141 a răspuns:

La 12.asa aiurea si la 13 din dragostebatting eyelashes

| crrinnaaa a răspuns:

Puff pe la 12 ani.

| Macioc a răspuns:

La 13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 - 16
SucceS şi ţie.

| JuliaAnda a răspuns:

La 15 ani

| Extasy_2251 a răspuns:

Cred ca 14 happy