| CaTaLiNuTzAaA a întrebat:

Voi ati avut parte de primul vostru sarut? Cum a fost?:X

9 răspunsuri:
| CariocaAlba a răspuns:

Logicccc. Nu e mare chestie sarutul normal. Cand e prima data e placut si magic. thinking dar daca stai sa te gandesti doar iti atingi buzele cu celalalt.laughing) Sarutul cu limba e mult mai frumos si te apropie de acea persoana. Succes:*

| Auslesse a răspuns:

La mine, cel putin, primul sarut a fost...nu prea placut.dar dupa...a fost muuuult mai bine!happy

| miauuau a răspuns:

A fost WOW!
Eu eram mai roşie ca niciodată pentru că era prima întâlnire ca iubiţi. El habar n-avea că eu n-am mai sărutat până atunci deci trebuia să iasă bine! laughing El nu şi-a dat seama de secretul meu şi a ieşit bine pentru început dar n-a fost unul cu limba. A fost doar o atingere, un "mua:*" şi a fost frumos day dreaming.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Puțin zis neplăcut.

| bogdan72 a răspuns:

Sincer? Nu a fost cum credeam ca va fi... Acum, fie vorba intre noi eram si beat-mort si nu am facut-o cu fata visurilor mele etc. Probabil chestiile astea au avut o influenta destul de mare, dar ideea e ca pentru simplul fapt ca e cu limba si ca e atat de intim si senzual, ma asteptam sa fie... ca in povesti. Nu a fost, si din ce am mai vorbit nu e doar parerea mea. Nu e asa mare chestie cum credeam (poate chiar speream) ca o sa fie.

| CaTaLiNuTzAaA explică (pentru bogdan72):

De ce?

| bogdan72 a răspuns (pentru CaTaLiNuTzAaA):

Probabil pentru ca eram prea beat ca sa mai simt hormonii prin mine. Poate ca daca eram treaz si o faceam cu cea pe care o iubeam cu adevarat era alta poveste, oricum ar fi, dupa primele dati va deveni oarecum banal. Sper macar la tine sa fie cum mi-as fi dorit eu (macar la inceput). Succes!

| CaTaLiNuTzAaA explică (pentru bogdan72):

Bauturarolling eyes...

| Edy_Matache_1989 a răspuns:

Super...happy