| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

La cati ani ati avut primul prieten?

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ala care sa fie pe bune, la 13-14 ani.

| RXN a răspuns:

Pe la 15 ani si cateva luni, mai exact in clasa a IX-a, si am fost impreuna 6 luni.Nu stiu daca ce eram noi se putea numi relatie, am fost mai mult niste prieteni foarte apropiati.happy

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu am asteptat destul de mult. Eram timida si nu prea ieseam asa prin discoteci sa ma abordeze baietii. La scoala de cine era sa-mi placa si mie nu ma placea si tot asa. Si apoi am mers la discoteca(anul asta la sf lu' iunie) si m-a abordat acolo un tip de 25 de anihee hee. Am fost cu tipul respectiv 3 saptamani(dar a fost ceva doar pe net si la telefon ca el lucra in alt oras) si apoi(la 3 saptamana dupa ce ne-am cunoscut) ne-am intalnit si am avut parte de primul sarut. Apoi, nu ne-am mai vazut si la o saptamana ne-am despartit.

Acum am prima relatie serioasa(la 15 ani jumate) si stiu si ai mei de
prietenul meu(el are 20 de nai). Suntem impreuna de doua luni love struck

| glamour a răspuns:

La 13 ani cu un tip mai mare ca mine cu 1 an. relatia a durat 1 an jumate. inainte de el am mai "stat" cu 2 baieti darnu se pune ca fugeam de ei sa nu cumva sa ma pupe, nici macar pe obrazlaughingrolling on the floor

| a răspuns:

Am avut doar prietene, lol.

| Bii26 a răspuns:

Bună
Prin clasa a III a adică pe la 10 ani[acum am 12]. Eu îl plăceam, el mă plăcea şi cam atât.Am fost cu respectivul aproape 2 luni, apoi a început să vrea sa mă facă geloasă[cică] că îi plăcea de o fată şi ne-am despărţit. Logic că ştiu cum e el şi ştiam că mă minţea. Şi aşa s-a terminat. În prezent, încă mă mai place, dar eu doar îl simpatizez pentru că îmi place de altcineva.happy
Pa, pa

| CarmennnLove a răspuns:

12 ani love struck
Stiu ca e devreme dar si acum la 13 jum ani sunt cu el, iar parintii ( plus bunicile, matusile si verisorii ) stiu despre relatia noastra si sunt de acord, mai ales mama mea care il indrageste ff multbatting eyelashes.
Sper ca te-am ajutat! :*fundita?

| GeorgianaDragus a răspuns:

Aathinking cred ca la 11?

| yappi a răspuns:

Primul prieten adevarat l'am avut la 14 ani :d.De atunci nu mai reusesc sa scap de sentimentele pentru baiatul respectiv si acum stiu ca nici el nu m'a uitathee hee

| Giulia_4515 a răspuns:

La 14...primul si actualul:Xlaughing

| KiaraHoney a răspuns:

La 16.fiecare iubire vine la timpul potrivithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 13 ani, ne-am intilnit 1 an acum sintem prieteni...am 17

| thebloodsoul a răspuns:

La 12 dar daca ar fi sa fiepe bune la 13 cu care staude3 luni ceva aproape 4 parintiistiu de el

| Andreiiaa a răspuns:

La 11 ani... Da mai serios pe la 13 ani!; d