| ღNameღ a întrebat:

La cati ani ati avut primul sarut?
Si la cati ani credeti ca e bine. ok stiu ca aproape toti o sa ziceti 14laughing
Acum sincer, la ce varsta v-ati sarutat pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

MSQL,Doamne.dar ii dai un sarut.nu ii dai luna de pe cer! Un sarut mititel.mai ca nu inseamna chiar atata de mult pana la 16 anisad. sau pana nu ai o relatie serioasa.nu dai nici saruturi in vant.insa.totusi.nu trebuie sa iti pui restrictii de varsta.atunci cand simti tu!

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu abia la 16 ani am avut primul sarut.Si,da, eram oarecum ''presata'' ca toate prietenele mele aveau iubiti iar eu nu.

Nu face greseala mea caci primul sarut trebuie sa fie aproape de neuitat si cu cineva pe care il placi, atunci cand esti pregatita.

| Aylee a răspuns:

Pe la vreo 5 ani am sarutat o gura de canal cu capu.

| dreamgirl16 a răspuns:

La 13 ani am avut primul sarut!:X Nu conteaza varstaoh go on dar preferabil dupa 13-14 ca totusi.nu poti avea de mai tanara o relatie.cat de catlaughing copilareasca!:* App acum am 15 jumlaughing

| Keepitpink a răspuns:

La 9 anilaughing

| SlowLikeSnow a răspuns:

13...cu toate ca nu'mi placea baiatulI don't want to see

| rapa a răspuns:

Eram mik si tremuram tot...laughing

| ГЭOPГИ a răspuns:

La 11 anilove struck

| sweetlollypop a răspuns:

8 ani laughing cu unu de 11 (adevar sau provocare)

| tpb a răspuns:

Eu sincer inca nu am avut asemenea experienta, dar cred ca e bine sa incepi pe la 14-16 ani...smug

| horisirb a răspuns:

La 12

| SecretAndSickLove a răspuns:

Pai eu m-am sarutat prima oara la 12 ani cu prietenul meu de pe vremea aceealaughing. Aveam niste emotii, cred ca m-am uitat pe toate site'urile posibile cum sa saruti, sfaturi pentru primul sarut etc. laughing Cu toate astea, tot a fost varza prima data, dar dupa tot sarutandu'ma cu el, am invatathappy Si acum mai vorbesc cu el, desi am stabilit ca ramanem numai prieteni. happy :*

| dreamgirl99 a răspuns:

Eu la 11 ani