| MaryaSiAtÂt a întrebat:

La ce varsta v-ati sarutat pentru prima data? Cum a fost primul sarut!love struck

7 răspunsuri:
| Tooooo a răspuns:

Eu la 13 ani.pai ce sa zic a fost frumos ceva ce unu vei uita niciodata primul sarut, iubit nu se uita niciodata incearca si tuskumpooo:*:X~~~te-am pupashcith

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

La 9 ani dintr-o provocare, dar nu cred ca se pune pentru ca nu a fost nimic special. Si la 13 ani cand chiar am simtit fluturasii aia.

| Agnes00 a răspuns:

Lucrurile astea nu se intreaba sau se citesc pe internet. E diferit pentru fiecare si cel mai bine e sa iesi afara in viata reala si sa te saruti daca vrei, sau sa nu te saruti daca nu vrei.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

La 12 ani. day dreaming

| Casandra a răspuns:

La cateva zile...cu mama...nu stiu cum a fost laughing

| Gabiii a răspuns:

La 11 ani! big grin Si a fost zemos! big grin love struck

| mydarkestdays a răspuns:

La 12 ani. dar a fost la un joc de invarte-sticla.n-a insemnat mare lucru deoarece nu a fost cu sentimente.