| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani credeti ca poti avea primul tau sarut? Cel mai bun are fundita.

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Nu depinde de varsta. rutul este un lucru minunat, dar asta doar daca il oferi persoanei pe care o iubesti. Nu te grabi, cel mai bine e sa te saruti cu un baiat atunci cand chiar crezi ca il iubesti pentru ca doar asa poti avea amintiri f frumoase despre acest lucru. De exemplu eu la 14 ani am oferit primul sarut, si nu regret acest lucru deoarece chiar l`am iubit pe respectivul baiat si am fost impreuna cu el 1 an jumatate. Nu am vrut sa ma sarut cu un alt baiat inainte deoarece nu m`am simtit atrasa de nimeni si nu am vrut ca amintirea primului sarut sa fie una banala cu un baiat pe care nu l`am iubit. Niciodata nu e prea tarziu, trebuie doar sa iti asculti inima si sa vina de undeva din adancul sufletului totul! bafta:-x

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu conteaza varsta primului sarut, conteaza sa iti faca placere si sa fi pregatita!

| Bacemi a răspuns:

Frumos e un sarut din iubire atunci cand sentimentle sunt deja mai sigure, pe la 13-14 ani cred. Oricum, nu e o varsta pentru asta. Prima iubire si primul sarut vin uneori si la 20 de ani sau 30 la unii.

| fabiola a răspuns:

Sa inteleg printre randuri ca intrebarea ta ascunde alta:La ce varsta ai simtit primii fiori ai dragostei?

| emilia21 a răspuns:

Buna si la 10 ani in ziua de azi! Acum depinde si de persoana de langa tine, daca vrea sa te sarute!
Oricum baiatul trebuie sa faca primul pas e mai frumos si mai romantic.

| casmaua a răspuns:

Nu exista o varsta anume la care poti avea primul sarut. Primul sarut il dai unei persoane pe care o iubesti.Este un moment magic.Nu te saruta cu oricine ca sa nu pierzi magia.

| 1235678907452352 a răspuns:

Pai verisoara mea are 3 ani si e o dulcica si deja s-a pupat cu un baietel de la gradinita pe gura [bine inteles pentru ei nu a insemnat mai nimiclaughing]
Cand te simti pregatitahappy

| Flinn a răspuns:

Pai eu la 13 ani.Este super tare big grin