| CherryGirl67 a întrebat:

Hei TPUhappy
Prietena mea cea mai buna are aproape 15 ani si inca nu a avut primul sarut. Credeti ca e ceva rusinos?
Voi la cati ani ati avut primul sarut?

multumesc anticipatlove struck

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Eu l-am avut la 15 ani jumate...big grin si a fost cu adevarat SUPERB love struck Imi amintesc cu placere de el. Eu i-am zis prietenului meu de la acea vreme ca nu m-am mai sarutat cu nimeni, dar mi-a fost putin greu si ma balbaiam nu-imi gaseam cuvintele laughing mi-a fost putin rusine dar a trecut, nu trebuie sa ii fie frica prietenei tale, sa se lase pe mana prietenului ei!

11 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Doamne, ce ti-e si cu sarutul asta! laughing

| Lovely a răspuns:

Normal ca nu este. Fiecare il are cand vrea, simte, etc.Gura lumii vorbeste, dar nu trebuie sa te uiti in ea

| AdinaCrissa a răspuns:

NU, nu e nimic rusinos! Cand va gasi baiatul pe care o sa il iubeasca cu adevarat, atunci o va facehappy [adica sa se sarute]
Nu merita sa te saruti cu cineva pentru care nu simti o dragoste adevarata!batting eyelashes
Ada

| Nobodyy a răspuns:

Eu l-am avut la 12 ani.Dar nu este nici o rusine da nu se fi sarutat. Daca este mai mare cand incearca va stii mai bine.~Yoni.

| bby a răspuns:

Nu e nimic rusinos tongue va avea si ea primul sarut love struck nu trebuie sa fie invatat oh go on trebuie doar sa se lase dusa de val :X asa a fost la mine :p pe la varsta de 14 ani :X

| UnuAltu a răspuns:

Nu,de ce sa fie si eu am aceeasi varta si nu l-am avut, am avut ocazii dar nu am vrut straight face

| Smeck15 a răspuns:

Nu este.winking eu l`am avut la 14. big grin

| dasda a răspuns:

Nu e ceva rusinos.oh go on.Eu l.am avut la 12. happy. Fiecare cand e pregatit.

| IustinaC a răspuns:

Nu,nu e nimic rusinos dar ca sa nu se dea de ris in fata unui baiat ca nu stie a saruta cel mai bine e sa o inveti tu sa sarute! Nu glumesc mie imi era rusine sa-i spun primei iubiri ca nu pot sa sarut asa ca m-am invata cu prietena mea a saruta din clasa 1 dar nu stie nimeni doar noi doua ca sa nu creada cineva sa suntem lizby big grin. Primul sarut cu un baiat a fost la 12 ani

| Andrei32133 a răspuns:

Nu nu e nimic rusinos chiar deloc si apropo primul l-am avut la 10 ani big grin mi-a placut mult de una de la mine din clasa nem dus la baie si am sarutato big grin

| sacaliviu a răspuns:

Primul meu sarut a fost in clasa a 5 a cu o prietena eu aveam 11 ani.
Dar nu cred ca este ceva rusinos sa nu te saruti cu o fata la 15 ani.