| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani poti face sperma si cum?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Glandele din componenta aparatului reproducator masculin ajung la maturitate si incep sa produca sperma viabila in jural varstei de 13-14 ani. Varsta de maturizare a respectivelor glande si anume; vezica seminala, prostata, testicule/gonade, poate sa varieze cu circa 1 an in +/- si in functie de dezvoltarea ta fizica. Multa sanatate!

| aXy99 a răspuns:

Depinde. Intre 10 si 14. E produsa de testicule, nu trebuie tu sa faci nimic.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

O poti face cu ceva dulce, acrisor si ceva fermecator.

| alexboss2020 a răspuns:

Depinde,eu o am de 20 cm si fac 22 ani, mi-am dat drumul deja de la 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cand ai destui bani sa construiesti ferma.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Depinde cand ti se dezvolta testiculele (ouale pe romaneste)... in general secretiile de sperma apar intre varsta de 11 si 14 ani.

| Vulpe_David_1997 a răspuns:

Pai iei vreo 2 albusuri de oua, 50 de ml de lapte, amidon dupa gust si apoi sare si zahar in cantitati egale, le bagi in blender si iese de o l**a.