| Craciunițța a întrebat:

La cati ani v-ati masturbat prima oara si cum?laughing

Răspuns Câştigător
| Biencel a răspuns:

Din punctul meu de vedere, ca fata, masturbarea mi se pare o actiune plictisitoare, atat timp cat am o persoana de sex opus langa mine care imi poate satisface nevoile trupesti intr-un mod ceva mai neconventional, daca ma intelegi. Daca ai o varsta mai mica, 14-15 ani, nu iti recomand nici masturbare, nici sex/dragoste, pentru ca ai tot timpul din lume. Bucura-te de copilarie cat o mai ai. O zi buna!

7 răspunsuri:
| nighter a răspuns:

11 ani? cine mai stie? laughing

| CariocaAlba a răspuns:

Nu am facut.o! Ew ma culc cu barbati nu cu.rolling on the floor)) intelegi.

| cherrybomb a răspuns (pentru CariocaAlba):

rolling on the floor) cel mai bun raspunss:X

| CariocaAlba a răspuns (pentru cherrybomb):

Deci am o prietena de 14 ani care spune ca are o placere extraordinara cand isi baga o.b!rolling on the floor) Se poate numi si asta masturbare.thinking Eu una prefer sa fac dragoste cu barbati decat sa ma masturbez. Nu ii inteleg rostul nici la fete nici la baieti. Si chiar daca nu ai un partener si vrei sa faci sex, cauti pe net sau te duci direct pe centura sau prin baruri!rolling on the floor))) Masturbarea este atunci cand vrei sex, dar nu ai cu cine. Sex-ul este atunci cand ai adrenalina in tine si vrei sa o faci lata. Dragostea este atunci cand intretii relatii sexuale cu persoana iubita. Deci avem denumiri pentru toti.winking Si multumesc ca mi-ai apreciat raspunsul. :-x

| RobyAdy a răspuns:

Raspunde tu prima si apoi iti raspund si eu!big grin

| athos01 a răspuns:

8 ani cred la 11 am avut primul contact sexual

| Valleria a răspuns:

9 ani. Sunt fata._.