| KinderBeeeib a întrebat:

Niste farse ██████ 100% originale de 1 aprilie? Funda pentru cele mai originale, interesante si multe.

Răspuns Câştigător
| Park1Suin a răspuns:

Ea o bomboana.Desfao,(e de dorit sa-i pastrezi ambalajul findca o sa-ti trebuiasca).Cum spuneam, desfao, presoara piper si sare pe ea, apoi ambaleazo inapoi in hartie.Mai ea o bomboana, dar nu o presura cu nimic pentru ca o sa o maninci tu.(E de dorit ca bomboana pe care o so maninci tu sa nu aiba acelasi ambalaj ca la aceea care ai presarato cu piper, ca sa no incurci)
A doua zi la scoala intreabati prietena:
-Vrei sa mancam bomboane?
Tu dai bomboana cu piper si sare, iar tu maninco pe cea normala.

1 răspuns:
| maravicky17112003 a răspuns:

Pai am eu una! Nu este chiar asa interseanta sau amuzanta! Pe mine ma cheama Mara. Mergeam intr-o zi cu prietena mea cea mai buna pe strada si o rog sa-mi dea telefonul sa vad si eu pozele. Pana la urma mi l-a dat si am editat numele meu la contacte cu mama. Atunci i-am zis ca ma duc acasa pentru ca trebuie sa ma duc la o nunta(normal ca minteam) si am sunat-o. Atunci i-am zis ca este pedepsita si nu stiu mai ce. Si o luna ea chiar nu a mai iesit din casa. O alta farsa este cand eram in timpul orei de Franceza si am agatat un ou pe jumatate spart de o ata transparenta care am legat-o de piciorul scaunului pe care statea profesoara. Cand s-a asezat ata a strans oul tare si el s-a spart. Nici acum nu stie cine a facut-o laughing