| matei23s a întrebat:

La ce va ganditi cand auziti: "Asa de mult il /o iubesc!" sau " Il /o iubesc mult."?

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Stii la ce ma gandesc? Ca peste cativa ani se vor desparti.

| JeSa a răspuns:

Mă gândesc, la faptul că şi-o doreşte bine, pe persoana de lângă el(bine nu în toate cazurile, că alţii mai şi mint)...deci, îşi exprimă şi prin cuvinte, ceea ce simte. happy

| gheorghita a răspuns:

Ca se simte bine langa persoana de langa ea si ca au o relatie frumoasa

| SweetPrinces a răspuns:

Ca e indragostit(a)nebuneste de acea pers.ca iubeste cu adevarathappy

| matei23s explică:

Atunci cand ii zicem partenerului "te iubesc mult" inseamna de fapt ca noi ne simtim bine in prezenta lui? Sau ca ne-a provoacat niste sentimente faine?

| matei23s explică:

Abh,
De ce crezi ca se vor desparti? Poti sa dezvolti putin?