| bordeiverde a întrebat:

La ce va uitati prima oara la o fata? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| FindMyName a răspuns:

Sufletul ei, sufletul contează...ca are sâni sau fund, cu ce te ajuta asta? Sa fie una cu sânii și fundul mare
dar sufletul sa ii fie iad, sau una cu forme mici dar sa găsești binele în sufletul ei, sa aibă un suflet curat?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La tot ce apartine sexului frumos.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sani si fund

| RAY a răspuns:

In ochii ei

| Violleta2022 a răspuns:

La fata ei, ochii ei...

| Emilian65 a răspuns:

La ochi și în general la fata ei.

| Hyperion7 a răspuns:

Fata,ochii,gura,nasul și apoi restulwinking

| ALM2000RO a răspuns:

La nimic fiindcă nu mă uit la ele: sunt asexual și aromantic.

Răspuns utilizator avertizat
| VadimIvanov a răspuns:

Ochii mei se duc direct la fundul ei si la sani, culmea nu pot rezista fara sa ma uit acolo, cand sunt cu amicul meu mai des el imi tot zice ia uite si aia ce bunaciune e.hee hee

| Tekken33 a răspuns:

La mâini, nas,ochi,la tenul pielii sa fie white, la caracter, personalitate, inteligenta, sa fie de preferat skinny, sa aibă ochi albaștri sau verzi, la accent, comportament, limbaj și cam atât.

| Alecsandru322 a răspuns:

La fața sa fie frumoasa. Și tot aspectul fizic